reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

Iza w ciagu miesiąca ale...
ja nie mieszkam w pl :-(więc obawiam się, że koszt przesyłki mógłby być spory...

jeszcze jakby ktoś tu ode mnie jechał do pl, to nie było by problemu

ale z tego co wiem, to nikt sie nie wybiera obecnie :dry:
 
reklama
jak sprowadzalam wozek ze stanow to kozt przesylki wynosil cos kolo 140 zl i bylo to droga morska wiec moze " na kontynencie" bedzie taniej
 
hmmmmm
tutejsza royal mmail chce za 12 kg 70 ł :eek:
a kurier jeszcze wiecej
moze są inne sposoby :dry:
 
ja sprobuje sie dowiedziec jak mozna najtaniej przeslac tak wozeczek jak bys go chciala sprzedac to za ile??
 
Mel widzialam ten wozek na zywo ( z dziecmi), wyglada kosmicznie ale mialam wrazenie ze na dolnym poziomie dzidzia siedzi bardzo nisko i ma dosc ograniczona widocznosc. Ogolnie wozek bardzo ladny i fajna ma funkcje przerobki na pojedynczy wozek.

Czy ktoras z Was ma albo zastanawia sie nad kupnem graco quattro duo o takim
GRACO POLAND

Amazon.com: Graco Quattro Tour Duo Stroller Ionic: Baby


A najbardziej podoba mi sie ten wozek
eBay: New Jane Light Blue PowerTwin Double Twin Stroller (item 130117007739 end time May-29-07 19:21:48 PDT)

Tyle ze za drogi. Wychodzimy z mezem z zalozenia ze nie ma sensu wydawac za duzo na podwojny wozek bo nie wiadomo ile dzieci pojezdza nim razem i moze z rok bo Patryk nie bedzie pozniej chcial siedziec w wozku i trzeba bedzie kupic wozek z platforma do stania.
 
Kati dziekuje za podpowiedź :tak::-)
musze to koniecznie zaraz skonsultować z męzem :-)


nie wiem jak będzie sie ten wóz sprawował ale mamy na niego ogromną chrapkę :-)
 
Witam! Jestem nowa na forum :) ale przeczytałam Wasze oipnie odnośnie wózków i jestem zaintersowana kupnem wózeczka phil&teds czy można się dowiedzieć ile by kosztował z przesyłka do Polski??? bardzo mi sie ten wózeczek podoba :) zastanawiam sie także nad graco quattro duo :) w sumie to mam metlik bo juz na dniach rodzę w ózka nadal nie mam :( pozdrawiam !!!
 
reklama
Do góry