reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

no to tak

kupilismy dzisisaj tego phila & tesd's
po pierwszym spacerze jestem zakochana :-D
zaszalelismy bo kupilismy najnowszy model ze sklepu :nerd:

mamy w kolorze zielony, czyli taki jak pokazywalam wczesniej na fotkach

mozna z nim nawet biegać

siedzi w nim 21 miesieczna córeczka - z przodu
i 3 i pół miesięczny synuś klopsik :tak: z tyłu

pcham ich 1 paluszkiem, wozik sam jedzie

no narazie nic nie bede wiecej pisac, bo jak to zakochani wad nie widze :-D


acha i ten nasz poprzedni maclaren twin techno moge sprzedac jednak do polski, nasz przyjaciel bedzie w lipcu jechał do pl, to moze zabrac :-)
 
reklama
Mel, a jak Pariska wychodzi z wozkaa synek zostaje to Ci wozek nie pada do tylu bo w recenzjach uzytkowinkow wielu podkreslalo ze tak. Coraz bardziej mi sie ten wozio zaczyna podobac i dlatego pytam.
 
Madd waży 8 kg i siedzi z tyłu
Rysia ok 12

nic takiego nie zaobserwowalam, wozik sie nie podnosił jak Pariska wysiadła z wozu na placu zabaw :dry:

na bieżąco będę pisała moje spostrzeżenia nt wózka

co tam jeszcze Kati wyczytałaś na forum o tych wózkach ?
ja znalazłam tylko superlatywy
 
kati ten jane b mi sie podoba i myslalam o zakupie tegoz wlasnie
spacerowka pojedyncza ba nam sie podobala ale nie kupilismybo nie mozna bylo zamontowac na stelazu fotelika maxi cosi ktory mielismy a gondola byla okropna
ale sama spacerowa rewelacja- super lekka i rewelacyjne prowadzenie
ale ten wozek mel tez mi ciekawo wyglada :cool2:
 
Mel, z tego co wyczytalam to tylko to przewazanie.

Super, mi sie ten Jane podoba ale Gracoo Qouatro Duo jest o polowe tanszy wiec raczej wybiore tansza opcje.
 
Dzis w parku widzialam ten wozek.Bardzo mi sie podoba zwlaszcza ze ma opcje zamontowania gondolki dla jednego dziecka. bardzo lekko sie prowadzi i nie jest duzy tzn szeroki w porownaniu do innych wozkow w ktorych dzieci siedza obok siebie.nieststy wersja z gondolka to koszt ok $900 , czyli dosc drogi. Na tym drugim linku na samym dole widac o co chodzi z ta gondolka.
Urban - Mountain Buggy

Mountain Buggy Jogging Stroller Accessories
 
musisz skopiowac obrazek i wrzucic np na imageshack

wystarczy kliknąc prawą myszką i zrobić KOPIUJ ADRES OBRAZKA ;-)

Kati u nas też jest tych wózeczków dużo, więc pewnie sa funkcjonalne

ja zdezygnowalam z opcji jedno obok drugiego a to dlatego, ze uwielbiam latać po sklepach
i mimo tego, ze tutaj jest wszędzie raczej szeroko, bo miejsca użyteczności publicznej dostosowane sa dla niepełnosprawnych ale...
w niektórych sklepach towar jest poustawiany dość ciasno i po2nym wózkiem nnie mogłam tam wchodzic :no:
a teraz moge :tak:


co do przewazania to zrobiłam mały test
Pariska usiadła z tyłu i próbowalam ją wywalić z wózkiem:-p

no i faktycznie wystarczy wózkowi troszke pomóc i sie przeważa ale...
w instrukcji obsługi jest napisane, ze nie wolno wozić jednego dziecka z tyłu :no:
jedno moze siedzieć tylko z przodu :tak:

dla mnie ta "wada" nie stanowi problemu, bo jak juz wczesniej pisałam narazie Maddox nie przeważa :-) - pomimo tego, ze nie użytkuje wg instrukcji :shocked2::-D

... nasz wóz nie był tani ale to już ostatni, wiecej dzieci podwójnych nie planuje :baffled::laugh2:
 
reklama
Mel to super ze jestes zadowolona z wozka. I fajnie ze nie przewaza , moze ci amerykanie ktorzy to pisali mieli dzieci -klopsy:-)

Ja juz obejzalam chyba wszytskie mozliwe wozki i w parku tylko mowie mezowi co to za marka itp. I tak ma wiekszosc moim znajomych, w parku, w sklepie marke wozka poznaje z daleka, hihi tak jak moj maz marki samochodow. :-)
 
Do góry