reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

A ja mam za soba pierwsza przejazdzke Nasza limuzyną :-).

Na poczatku musialam zalapac jak skrecac ale potem poszło gładko :tak:.

Oczywiscie na naszym wspaniałym osiedlu to jedyny podwojny wozek i nie obyło sie bez ogladania niektorzy to przystawali zeby zobaczyć. Mówie Wam miałam niezly ubaw.

Najfajniej jak w sobote byliśmy na festynie od męza z pracy i tez zabraliśmy wozek kto przechdził to zaglądał i pytal jak się jezdzi itp.

Ale jedno musze przyznac nie zaluje tego zakupu aby bede mogla sama wychodzic z chłopcami na spacery.:tak::happy:A od czwartku mąż wraca do pracy po urlopie wiec zostane sama.

Jest tylko jedna wada (jak na razie) choc mieszkamy na parterze to mamy pare schodow no i zeby je pokonac bede musiala prosic sasiadow o pomoc
 
reklama
Hejka dziewczyny znalzalam chwilke aby podzielic sie z wami moim doswiadczeniem .Nie polecam wozkow takich ze dzieci siedza obok siebie ja mam bo moje dziew to bilizniaczki i jak kupowalm w sumie nikt mi nie doradzil stal w sklepie 1 i go wzielismy nie bylo calokowicie wyboru teraz jak ide to sklepu to podwojnych wozkow jest przynajmiej ok 10 .Moj wozek nie dosc ze jest ciezko wazy ok 18 kg fakt jest masywny ale mi ciezko bylo sie znim obchodzic .Najlepszy jest ten gdy dzieci seidza jedno z drugim jest lekki skretny i fajny.Teraz mam Szymonka kupilismy dodatkowy wozek i jedna z dziewczyn siedzi z Szymonkiem a druga w pojedynczym musilelismy je rozdzielic bardzo sie bily.A w zimie nie miescily sie juz w nim wiadomo ubrane byly cieplo.Mialam zamiar kupic wozek na 3 ale juz chyba se odpuszcze bo wozek juz niedlugo dla dziew nie bedzie potrzebny beda na etapie sam ide .Pozdrawiamy
 
Witam

ja mam pytanko, czy ktoras z was moze mi przedstawic cenniki takich podwojnych wozkow bo na stronie graco, ktora tu otworzylam nie widzialam ile ten wozek kosztuje, a domyslam sie ze nie malo

z gory dziekuje i pozdrawiam
 
Witam ceny mieszcza sie od 1200 zl do nawet 2 tys .Ale to zalezy od marki i od producenta co oferuje .Sa nawet wozki za 800 zl polecam strone Allegro tam sa nowe wozki i nawet fajne.
 
dziekuje bardzo za odpowiedz

mam jeszcze jedno pytanie, bo ja mam termin na grudzien,a nie chce kupowac wozka glebokiego dla jednego dziecka, bo to bez sensu a to co widze na allegro to wiekszosc spacerowek...czy ktoras byla w podobnej sytuacji i rodzila drugie dziecko w zimie...jesli tak to jak rozwiazala problem wozka
 
ja mam buzza od Ignasia, w sensie gondole wpinam i juz
a mlody dostanie na ten czas jakas parasolke
a potem pewnie kupimuy podwojna spacerowke
 
Witam

ja mam pytanko, czy ktoras z was moze mi przedstawic cenniki takich podwojnych wozkow bo na stronie graco, ktora tu otworzylam nie widzialam ile ten wozek kosztuje, a domyslam sie ze nie malo

z gory dziekuje i pozdrawiam

Tu masz linka do aukcji gracco WOZEK GRACO QUATRO DUO 2007-HIT Z USA+GRATIS!!! (211906443) - Aukcje internetowe Allegro
Wczoraj bylam w sklepie i ogladalm ten wozek tylko w innym kolorze. U mnie kosztuje on $229. Przymierzylam Patryka i porazka. Przednie siedzonko jest bardzo male, budka raxczej nie ochroni przed sloncem bo tez jest bardzo mala, Patryk prawie dotykal do niej glowa a jest raczej z tych drobniejszych dzieci. Pasy zapinaly sie beznadziejnie skladaja sie z 5 krotszych paskow ktore trzeba ze soba polaczyc, akurat znam to rozwiazanie z krzeselka do karmienia graco i nie jest wygodne a co dopiero mowic o zapieciu paskow wyrywajacemu sie czy wierzgajacemu dziecko. Przednie siedzeni rozklada sie troche ale w sumie nadal dziecko pozostaje prawie na siedzaco, i w ogole malam wrazenie ze Patryk siedzie w tym wozku wyprostowany jak struna.Wydaje mie sie ze na tym zdjeciu w linku przednie siedzonko jest rolozone na maxa , tak wlasnie wygladalo w sklepie.Nie ma tez podnozka, tzn tego kawalka ktory mozna poniesc jak dziecko spi, moj syn nie dosiega jeszcze tej prawdziwej podporki po nozki i nogi wisialy mu w powietrzu. W koncu jak sie zamontuje fotelik z tylu dla drugiego dziecka to nie ma jak rozlozyc (te kilka cm) przedniego siedzonka. Jedyne co fajne w tym wozku ze lekko sie prowadzil (po sklepie) i byl bardzo zwrotny.
MOj synek lubi sie zdrzemnac w wozku i ten model zupelnie odpada.
 
Dzieki za odpowiedzi

Dzikuje katiNJ...ale skoro go tak opisujesz to calkowicie odpada taki wozek dla noworodka, a ja myslalam ze moze cos kupie w stylu ze z tylu wsadze bobasa, ktory potrzebuje ciepla bo jest malenkie i dopiero co sie urodzi a na przod starsze...taki wozek to dla siedzacych bobasow i tych ktore nie spia na spacerach bo moja Ninka lubi sobie drzemke zrobic:tak:
 
reklama
Asmodis, ja sie wlasnie zastanawiam nad wozkiem Peg perego o takim Peg Perego United States Official Web Site - Juvenile

Musze jeszcze go obejzec na zywo i przymierzyc Patryka. Mysle tez nad tym (tym z gondola i siedzonkiem dla starszego Carrycots - Mountain Buggy

Sama nie wiem co wybrac. MUsze oba obejzec i sie zdecydowac. I tak bedze musiala wydac na wozek niz zakladalam no ale coz zrobic.
 
Do góry