reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze poporodowe samopoczucie, ile wagi gubimy? :)

A JA SCHUDLAM:-) SCHUDLAM:tak: NIE WIEM JAK ALE WROCILAM DO SWOJEJ WAGI 60KG :-DI JESTEM BARDZO ZADOWOLONA:-p
 
reklama
Ja się wzięłam od 2 dni za cwiczenia C. Crawford "Nowe wyzwanie" i ....wszystko mnie boli jak cholera, ledwo chodzę...:szok: Po tych cwiczeniach zobaczyłąm w jak beznadziejnej jestem kondycji. Ale te wiczenia naprawdę dają w kośc i można ładnie wyrzeźbic sylwetkę no i zgubic szybko kilka kg. To wymaga jednak pracy, najlepiej godzinkę dziennie.
 
Ja dzis wieczorkiem wybieram sie do fitnes clubu na streching ale to tylko wstepnie bo dopiero jak przyjde to z trenerem wybierzemy jakies zajecia dla mnie :/
 
ALE WAM DOBRZE:tak:JA TEZ BYM CHCIALA TAK TROCHE CHOC POCWICZYC:-(ALE NIE MOGE BO KTO BY MI Z MALYM ZOSTAL :dry:ZYCZE WAM UPRAGNIONEGO EFEKTU:-)I SZYBKIEGO OCZYWISCIE;-)
 
Karola ja chodze z Michasiem do fitnesu :-) hehee, tam sa takie mile Panie ze go pilnuja przez te 30 minut :-)
Chodzisz na ten vacufit? Byłam tam dzisiaj na 30 min. Ta bieżnia pod ciśnieniem jest naprawdę wyczerpująca. Ciekawe tylko czy efekty tez beda proporcjonalnie do wysiłku?..
Ps. jak wiele razy juz tam bylas i czy odczułaś już efekty?
 
reklama
Chodzisz na ten vacufit? Byłam tam dzisiaj na 30 min. Ta bieżnia pod ciśnieniem jest naprawdę wyczerpująca. Ciekawe tylko czy efekty tez beda proporcjonalnie do wysiłku?..
Ps. jak wiele razy juz tam bylas i czy odczułaś już efekty?

no ja tez bylam dzisiaj na 9 rano :-) moze sie spotkalysmy? bylam z przyjaciolka ktora nosila Michasia :-) ja juz bylam 5 razy, wykupilam karnet z przyjaciolka na spolke czyli ten na 20 zamiegow za 300 zl :-) ja robie 10 i ina 10 i wychodzi tanije niz karnet na 10 zabiegow bo taki to 175 zl kosztuje :-)
 
Do góry