reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze poporodowe samopoczucie, ile wagi gubimy? :)

no ja tez bylam dzisiaj na 9 rano :-) moze sie spotkalysmy? bylam z przyjaciolka ktora nosila Michasia :-) ja juz bylam 5 razy, wykupilam karnet z przyjaciolka na spolke czyli ten na 20 zamiegow za 300 zl :-) ja robie 10 i ina 10 i wychodzi tanije niz karnet na 10 zabiegow bo taki to 175 zl kosztuje :-)
Ja byłam na 18,20 a bede w sobote na 13,00 wiec może wtedy sie spotkamy. No ale nie napisałas o rezultatach czy takowe już masz....?:confused:
Myślę o wykupieniu karnetu za 300 zł (20 zabiegów) bo mam sporo do zrzucenia...Mam nadzieje że ta bieżnia mnie wspomoże w trudach odzyskania smukłego wyglądu?;-)
 
reklama
ja w sobote ide na 11.40 :-) rezultaty widze , uda sie nieco wysmuklily i skora jest gladka choc lecculit jeszcze jest. zobaczymy co bedzie po 10 zabiegach :-)
 
Ja na fitnes chodze już miesiąc i widzed rezultaty, nosze ubrania rozmiar mniejsze:tak: a chciałabym nosić jeszcze 3 rozmiary mniejsze:tak::zawstydzona/y:
 
Byłam dziś na badaniach okresowych i wiem w końcu ile ważę ... 55,5 kg :szok::-D Hura! Ostatnio moja waga coś mnie oszukiwała, bo pokazywała aż 60 kg :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Czyli tak na prawdę powinnam zrzucić 1,5 kg by mieć wagę sprzed ciąży :-)
 
Monika77 - ja również gratuluje wagi :-):tak:!!!!!

Karlam - jak tam postępy w odzyskiwaniu formy, po ciężkich - tak myślę :confused:;-) - wysiłkach na vacufit????

Ja to się za tą cholerną dietę kopenhadzką zabrałam :wściekła/y:;-), ale wagę muszę sobie kupić, bo stara nie działa :baffled:, za długo chyba nie była używana :-D, bo ja po porodzie jeszcze się nie ważyłam, żeby się za bardzo nie stresować. No ale teraz przydałaby się, coby było widać mobilizujące, miejmy nadzieję:-D, postępy w walce z nadwagą. No i za ćwiczenia też chciałam się wziąć, ale nogę skręciłam na spacerze :wściekła/y::szok::angry: i muszę ten temat trochę przesunąć w czasie :wściekła/y:
 
reklama
po vacu fit jest gladsza skora ale w cm nie widze roznicy, chociaz fakt czuje sie znacznie lepiej i chyba mi sie metabolizm ruszyl :-) ale jedno wiem napewno, NIGDY WIECEJ NA TO NIE POJDE!! za duza meczarnia chociaz akurat to mi nie przeszkadza , ale nudme to strasnzie, juz wole sie tak samo spocic na godzinnym aerobiku :-)
 
Do góry