reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Przygotowania!!!

Olla ja biorę max jedną i nie wiem, czy się przydadzą, bo u nas położne nie pozwalają mieć swoich. w zasadzie z tego, co się zorientowałam, do szpitala nie będę potrzebowała wiele, bo ani ciuszków dla dzidziusia (tylko na wyjście), ani pieluch, ani podpasek. w zasadzie koszulki, szlafrok, ręcznik, przybory toaletowe. to co do życia niezbędne, bo resztę zapewnia szpital. no i zapomniałabym - obowiązkowo kubek i sztućce:tak: (chociaż szpital ma swoje jednorazowe sztućce w razie czego)
 
reklama
Oj dziewczyny dzisiaj pierwsza wyprasowana tura ciuszków poszła do szafy, następna tura suszy sie na suszarce. Jeszcze jutro ze dwa prania i to chyba będzie tyle na ten okres resztę bedę prać i prasować później bo teraz i tak nie miałabym gdzie tego poukładać.
Olla radzę Ci zabierz się za pranie już teraz bo wiadomo im bliżej do porodu tym będzie nam ciężej. Ja w sumie od przyszłego tygodnia będę już mogła leżeć do góry brzuchem :-D.
 
Co do tego co zabierać do szpitala to najlepiej się dowiedzieć w tym do którego planujemy się udać. U mnie poleca się zabrać 3-4 paczki podpasek i 1-2 paczki podkładów a do tego 1 dużą paczkę pampersów (chodzi i o produkt a nie firme;-) ). Za to żadnych ubranek dla dziecka. Tylko koszule nocne dla mamy. I to tyle.
 
Do góry