reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

Aniu76, ja po cesarce wstałam wieczorem po 10 godzinach, pomagał mi lekarz i położna, ale na drugi dzień rano wstawałam juz sama, nie chodziłam zgięta w pół i praktycznie od trzeciego dnia juz nie czułam żebym miała coś rozpruwane. Dzisiaj (prawie miesiąc) juz zapomniałam ze miałam cesarkę :laugh:
 
reklama
Agaciulka28- dzieki bardzo za informacje...Napisz tylko czy jakies cwiczenia robisz, od kiedy mozna ???
Mam nadziej ze tez szybko zapomne ze mialam cesarke :) :) :)
 
Witam,
dziewczyny napiszcie proszę czy po cc miałyście założony cewnik , a jeśli tak to kiedy go wyciągnęli:(
i ile po cc znieczuleniu zewnątrzoponowym trzeba leżeć nieruszając się ?
pozdrawiam :)
 
emiete - Cewnik to chyba przed cc zakladaja...a pozniej z reguly lezy sie ok 12 plasko jak deska...
mojej kolezance cewnik jakos po 24 godzinach chyba wyciagneli...
 
Emiete, cewnik zakładają przed cc, mi wyciągnęli tuż przed wstaniem z łóżka, a wstałam po 12 godzinach, ale to zależy jak się czujesz, znajoma wstała po 20 godzinach bo wczesniej nie byla w stanie, a znowu niektóre kobietki wstają wcześniej.
 
Ja wstałam po 30 godzinach, nie byłam w stanie wczesniej, moze tez dlatego, ze mialam powazną anemie, ale za to po 3,5 dobach byłam juz w domciu, a co do cesarki, to mineło 16 dni, a ja w ogole o tym nie pamietam i nawet nie czuje, a w sobote skakałam na weselu:))))))))))))))

A i wchodzę już we wszystkie ubranka:))))) to jest czad!
 
Cewnik miałam założony tuż przed cesarką już po znieczuleniu zz, po 10 godzinach tj. o godz. 22 wstałam jeszcze z cewnikiem, wyciągneli mi go rano. buziaki
 
ja cewnik miałam zakładany takze po znieczuleniu zz..Lezałam na wznak od 11 ..do 5 rano kolejnego dnia..ale nie tak sztywno..lekko na boczek się przekrecalam:):)- bo chciałam karmić Malą:)..
Cewnik ściagnięto mi też ok 5 na drugi dzień..podeszla pani położna..spytalam co robi- a ona- wyciągam cewnik..i bach- zero bólu..cutkę piecze jak sie robi perowsze siosiu..ale to pikus:)
 
reklama
co do wagi..nie wiem ile..ale mieszcze sie w wiekszosc ciuszków sprzed ..a niktóre mi sie zsuwaja!!jestem szczesliwa!!..pas jakis mniejszy..no, ale jeszcze brak miesni..brzuszka..nop ale narazie brzuszkow niet :p
 
Do góry