reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Witamy po przerwie:-)
Super że wszystkie imprezy urodzinkowe udane:tak:my robimy dopiero 30 sierpnia bo wtedy wszyscy moga:-p
Madziara-gratulacje dla Nikusia:tak:
Edyta-dobrze ze mleczko pasuje Oli
Adas strasznie sie ostatnio rozgadał,mówi "o tu",a to",i swiadomie "mamo"jak mu czegos zakazuje:-Daz sie moja mama usmiala:laugh2:oczywiscie po swojemu cały czas gada,buzia mu sie nie zamyka:dry:rozumie jak pytam gdzie pieluszka,picie,i przynosi:tak:Wogóle jakis taki bardziej kumaty sie zrobił:-Ddorastaja nam bąbelki;-)
Nocki tez super-pobudka kolo 5 na mleczko i spimy do 8,za to w ciągu dnia juz prawie wogole mi nie spi:no:dzis tylko 15 min,wczoraj troszke dłuzej,nie wiem czemu:confused:
 
reklama
Madziara, gratulacje dla Nikosia.:-)

Co do kupek, to mój Bartuś też ostatnio robi po 2 dziennie, wcale nie za twarde, no ale na poza tym ok.
W weekend bawiliśmy się na weselu, tzn. Bartek był z nami tylko na poprawinach, było bardzo fajnie, ale pogoda - szkoda gadać:wściekła/y:
 
No i jestesmy po mszy i imprezie roczkowej, Szymcio byl rewelacyjny, grzeczny, ladnie bawil sie ze starszym kolega, bylam z niego naprawde dumna! :-)
Poza tym coraz sprawniej chodzi, co prawda zalicza upadek za upadkiem, no ale wkoncu po cos ten pampers jest na pupie - co by tak nie bolalo. Maly idzie, przewraca sie, mowi BAM i cisnie dalej.
Pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i ich mamusie:-)
 
cześć dziewczyny:-) Mam do was pytanie, jakie miałyście torty dla waszych pociech? Mnie bardzo kusi zrbienie tortu w stylu angielskim tzn wierzch tortu pokrywa się masą migdalowa lub lukrem plastycznym. Chciałam się spytac czy ktoraś z was kiedyś coś takiego robiła?
Podam wam linka gdzie sa pokazane torty z takimi masami
http://blog.pinkcakebox.com/category/pastry-images/children-cakes
 
Kurcze Edyta ty to masz talent najpierw taki śliczny Kubuś Puchatek a teraz takie cuda. Ja miałam zwykły prostokątny z bitą śmietaną i owocami malinki borówka kalifornijska i winogronkiem do dekoracji
 
edyta takie torty z masa na wierzchu robi moja kolezanka prywatnie dla znajomych. i wszyscy chwala ze ladne i dbire. z tej masy mozna wyczarowac prawie wszystko :)
 
Edyta super te torty. Jendak chyba niektore produkty trudne i nas do zdobycia, ja np szukalam jakichs fajnych barwnikow i bylo ciezko.

Ostatecznie Szymcio mial taki torcik, gosciom sie podobal, a co najwaznijesze smkowal :-)
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    87,2 KB · Wyświetleń: 24
Edyta-torty rewelacja,ale Tomola ma racje,moze jakies specjalistyczne sklepy są:confused:
My jednak zostaniemy przy standartowym biszkoptowym i do tego Picolo;-)
Tomola-śliczny torcik:tak:mamy identyczną świeczke:-)
 
reklama
Dziewczyny a ja mam takie troche inne pytanie: czy ktoras z was ma kota? I co w ogole sadzicie o tym by miec w domu male dziecko oraz kota? Bo my sie wlasnie zastanawiamy nad zwierzatkiem, pies odpada bo nie bedzie komu z nim wychodzic, wiec myslimy wlasnie o kotku, podzielcie sie swoimi uwagami!
 
Do góry