reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

reklama
hej
Jakoś żeśmy przetrwali...tym razem Kuba dużo płakał :-( najpierw nie chciał przebrać piżamy (przepoconej) a później kilka razy się budził z płaczem tak o. Kaszle nadal brzydko, a do gabinetu zabiegowego na zastrzyk wnosimy go już siłą :-(
 
chciałam jeszcze zapytać jakie macie nebulizatory? jeżeli jesteście zadowolone to czy możecie podać mi nazwę lub wkleić linka?
 
kozica - aż żal Kubulka ale co zrobić kaszel to chyba najgorsze co może być przy chrobie.
Ja mam taki inhalatorek zakupiony na allegro :

INHALATOR DIAGNOSTIC P1 PROMOCJA + PREZENT (982200669) - Aukcje internetowe Allegro

Kupiłam taki gdyz chyba takie same albo bardzo podobne były w szpitalu różniły sie tylko tym ze miały dłuższy wężyk. Niewiem czy np te droższe inhalatory są mniej głośne, ja porównywałam parametry , w sumie nie roznił sie od innych.Troche robi hałasu ale da się wytrzymać. Posiada dwie maseczki dla dzieci i dorosłych i 3 różne koncówki które można załączyc zamiast maseczki ale ja jeszcze ich nie używałam.

U nas inhalator czasami jest wybawieniem przy kaszlu podaję pulmicort i berodual są to drogie leki ale Olka ma je zapisywane jako dla przewlekle chorych więc place grosze.
 
A jeszcze korzystając że tu zaglądnęłam chciałam się was spytać czy któraś z was była kiedys na wakacjach w Chorwacji? My zamierzamy w tym roku się wybrać ale mamy problem. W tamtym roku byliśmy ze znajomymi na wyspie Ciovo nocleg załatwilismy sami ale w tym roku jest problem z kwaterą bo wszystko co najtańsze jest już zarezerwowane . A może wy byłyście w innej miejscowości i macie jakieś namiary na fajny domek to dajcie znać. Z góry dziękuję.
 
dzięki dziewczyny.
Kupiłam już dziś nebulizator w aptece i całe szczęście bo nie działa (nie wiem czy to wina męża bo źle załączył czy faktycznie coś jest nie tak...)
Byliśmy na kontroli, mamy jeszcze do poniedziałku zastrzyki :-(
 
Kozica-Tulaski dla Kubusia,mam nadzieję że już z nim lepiej.Biedaczek malutki musi się tyle wycierpieć.

Edyta-Niesty nie pomogę z Chorwacją.
 
Edyta ja w sprawie Chorwacji też nie pomogę.

Słuchajcie, jednak ten nasz nebulizator był popsuty!!! Dali nam zastępczy (innej firmy) cichszy ale nasz Kuba za skarby świata nie chce się inhalować!!!! Nie pomagają nagrody, groźby czy prośby.... a dzisiaj to już do ośrodka z parkingu mąż go niósł ryczącego i kopiącego...:-( co będzie w jutro i dalej to już nie wiem... serce się kroi jak to widzę...
 
reklama
oj Kozica strasznei wspolczuje wam tych zastrzykow, nasz Szymon mial zastrzyki pol roku temu, dwa razy dziennie, to biedny nawet rano nie chcial z lozka wychodzic i sie ubierac, i pamietam ze tez juz w aucie plakal, masz racje ze sie serce kroi :( No ale mam nadzieje ze jakos to przetrzymacie i potem na dlugo zapomnicie o zastrzykach! Duzo zdrowka!
 
Do góry