reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sliczne brzuszki :)

Zoa ja mam prawie taki sam (no może troszkę większy). Aczkolwiek uważam, że i tak jakiś duży jest ja na mnie! Z Kubusiem jak byłam w ciąży to tak wyglądałam w 5 miesiącu. A teraz 9-10 tydzień i jeden rozmiar spodni do przodu. A dopiero co wróciłam do wagi sprzed wszystkich ciąż! Ech - caa robota na marne! :)
 
reklama
Śliczne brzuszki :) Mi mąż do firmy wyniósł aparat :wściekła/y: Ale ja to sie troche niepokoje bo jak byłam w ciąży z Anielką to do 3 miesiąca bez rozpinania guzików mieściłam się w swoje spodnie a teraz to... się nie mieszczę. Czy Wy juz chodzicie w ciążowych?
 
Ja jeszcze mam jedną parę jeansów, w które się mieszczę. Jednak jak w nich siedzę, to guzik musi być odpięty. Póki będę sie w nie mieściła, to nie kupuję innych. Z pewnością trzeba będzie zaopatrzyć się w jakieś ciążowe jeansy, ale jeszcze poczekam. Najgorsze miesiące wypadają u nas latem, więc jeśli chodzi o ciuchy, to jesteśmy w dobrej sytuacji, bo nie musimy sie martwić, że się w kurtkach niepodopinamy :-D Na dobrą sprawę można kupić dwie sukienki i przepękać w nich całe lato ;-)
 
Ja sie mieszcze w swoje ciuchy bo nie chodze w dzinsach, tylko mam takie polarkowe cieplutkie i narazie wystarczy, mysle ze do wiosny przechodze a potem to juz raczej na sukienki sie przerzuce. Niestety moje dzinsy pija mnie w brzuch a nie chce uciskac
 
Jestem na L4, więc większość dnia spędzam w domu. A jak jestem w domu, to w luźnym dresiku śmigam. Jeansy zakładam tylko jak gdzieś wychodzę i wtedy mi nie przeszkadzają, bo są niskie i nie wpijają się w brzuch. Wiosną i latem z pewnością sukienki bardziej się sprawdzą niż spodnie.
 
śliczne te wasze brzuszki:-)
jestem w trakcie przeprowadzki do innego mieszkania więc moje foty wkleje w przyszłym tygodniu ale powiem wam, że mam taki brzuch jak moja koleżanka w 16 tygodniu :-)
 
Śliczne te brzuszki.
Powiem Wam że jak tak patrzę na siebie to już coś widać, troszkę mniejszy brzuszek niż u Zoy.
Mam zdjęcie w negliżu ale narzie się wstydzę wstawić.:zawstydzona/y: Zrobię sobię w ubraniu to wstawię
 
Ja jak na razie mieszczę sie w jedne największe spodnie. Zbytnio sie nie martwię bo siedzę w domku a w domku nosze wygodne spodnie dresowe. Poczekam jeszcze tak 4 tygodnie i założę spodnie ciążowe z gumką co by mi nikt nie mówił ze się obnoszę z ciążą a w zasadzie nic nie widać zwłaszcza że ja z tych dużych kobietek.
 
reklama
Dziewczyny, jestem naprawde podlamana: patrze na Was i siebie i ryczec mi sie chce z niepokoju, ja mam termin na poczatek sierpnia a nic ale to nic nie widac, nawet zaokraglenia najmniejszego, jak ja sie teraz martwie, ze sie moj dzidzius nie tak rozwija:-( Jak to mozliwe, ze nic u mnie nie widac, nawet pol cm (od zawsze mam 60cm i tak mam teraz) sie nie zmienilam. Wkleilabym zdjecie, ale nie umiem:-(
 
Do góry