reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sliczne brzuszki :)

agagumi spokojnie nie wszystkim od razu brzuszki się zaokrąglają. Większość moich koleżanek nie miało brzuszka do około 4 - 5 miesiąca.
Mi niestety brzuszek pokazał się wcześniej i martwiłam się, że ze mną jest coś nie tak (tym bardziej, że dużo nie jadłam, a słodycze wogóle bo od razu zgagę miałam).

Po przeczytaniu kilku artykułów już wiem, że nie ma normy. Każda kobieta ma inaczej. A Fasolka na pewno się dobrze rozwija.
A brzuszkiem się naprawdę nie przejmuj jeszcze zdążysz się nim nacieszyć.

Pozdrawiam
 
reklama
agagumi nie zamartwiaj się !
deli80 dobrze mówi. Ja też nie mam brzuszka jeszcze, no chyba że się najem straaasznie to wtedy tak ale to z jedzenia bo jak już przetrawię i przystopuję drugiego dnia to wraca do normalności :-) (od zawsze tak mam)
Ja się bałam przez pewien czas bo objawy mi zniknęły z dnia na dzień i też nie wiedziałąm co się dzieje, ale wszystko jest ok. każda kobietka ma inaczej widać, więc nie przejmuj się i nie martw niepotrzebnie :tak:
 
Dzieki dziewczyny za cieple slowa - faktycznie nocne rozmyslania to nic dobrego: nie moglam do 3 usnac, ale "ranek madrzejszy jest od nocy". Dobrze, ze jutro wizyta u ginexa, bede spokojniejsza!
 
Ja jeszcze jako tako brzucha nie mam tylko wałek mi odstaje:-p.Ale jak tylko się pokaże to puszczę fotkę.A tylko wieczorami troszkę wyjdzie mi brzuch ale rano znów to samo:sorry2:
 
koło 4 miesiąca będzie widać nasze brzuszki lepiej,tak myślę!

agagumi spokojnie nie wszystkim od razu brzuszki się zaokrąglają. Większość moich koleżanek nie miało brzuszka do około 4 - 5 miesiąca.
Mi niestety brzuszek pokazał się wcześniej i martwiłam się, że ze mną jest coś nie tak (tym bardziej, że dużo nie jadłam, a słodycze wogóle bo od razu zgagę miałam).

Po przeczytaniu kilku artykułów już wiem, że nie ma normy. Każda kobieta ma inaczej. A Fasolka na pewno się dobrze rozwija.
A brzuszkiem się naprawdę nie przejmuj jeszcze zdążysz się nim nacieszyć.

Pozdrawiam
agagumi podpisuje sie pod tym:)nie martw sie nie potrzebnie!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja nie bede wypowiadac sie na temat swojego brzuszka ale wygladam jak w szostym miesiacu i co dziwniejsze nie przytylam:szok:Aga fajne brzusio:-)
 
aneczka2425 ty jestem ode mnie dobre dwa tyg do przodu to ten kg juz moze byc, a ja sie ciesze ze narazie nic bo w ostatniej ciazy przytylam prawie 30kg. Takze musze sie strasznie pilnowac, dobrze ze apetytu nie mam, choc ostatnio ciagle mnie ssie w zoladku, ale zapycham go jablkami:wściekła/y:
 
reklama
Ja też mam duży brzuszek. Nie wiem jak kilogramy na dziś, bo jeszcze wagi nie kupiłam do domu :p. Ważę się tylko na razie u Pani G i na ostatniej wizycie było +2 (11 tydzień). Ale brzusio wygląda na 6 mc :tak:.
Spodnie już dawno zmieniłam na ciążowe, bo wieczorami mnie uciskały i szkoda mi dzidzi było. Jakoś brzusio szybko mi się pokazał :-D. Chociaż teraz na L4 chodzę tylko w dresach :-).
 
Do góry