Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
kochane zagladam tylko na chwilke przywitac sie z wami..
przepraszam,ze nie czytam,ale skupic sie dzisiaj na niczym nie moge..
wieczorkiem dam zanc jak po wizycie..mam nadzieje,ze wsio bedzie dobrze,ze moj dzidziolek zyje,serduszko bije i wsio jest OK,a te p/ciala nie sa takie straszne ...;-)3majcie kochane za nas kciuki
buziaki dla was ;****
Witam Was Dziewczynki!!!
I od razu przepraszam za wczorajszy brak pożegnania,na swoje usprawiedliwienie mam tylko moje całodzienne napady senności i ból głowy.
madlen ja z całej siły trzymam za Was kciukasy bardzo mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!! joweg tak mi przykro Kochanie,ale może poczekaj zrób jeszcze jeden wynik.A ja przed chwilą czytałam w necie,że czasami beta spada przy ciąży bliźniaczej,gdy obumiera jeden zarodek,ale drugi ma szansę na normalny rozwój,jeśli potem beta już z powrotem rośnie.Tak czy inaczej POWODZENIA!!!