reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

No wlasnie Krupko, wiesz, on też nie umie złapać cycuszka jeszcze... Ale skoro udaje mu się już tak często, to nie widzę powodu żeby nie miało być coraz lepiej w miarę jak będziecie doskonalić swoje umiejętności

Intymność i spokój jest bardzo ważny - widziałam to jak ściągałam mleko w stresie to gorzej leciało wręcz!
No i rozumiem Ciebie zupełnie że się peszysz jak dziecko płacze a ludzie się patrzą - ale olej to! Oni wcale by sobie lepiej nie poradzili. Albo nawet wyjaśnij na głos, coś w rodzaju "Malutki jeszcze nie umie złapać dobrze piersi" - może te położne po prostu patrzą czemu płacze i czy nie potrzebujesz pomocy? Jak będą wiedziały co jest to przestaną patrzeć albo nawet Ci pomogą?

Agnieszka
 
reklama
Dla nich najważniejsze jest, aby nie zaczęły płakać inne.... :eek: no i w sumie trudno im się dziwić :confused: Troszkę tych dzieciaczków tam mają do obsługi.

Pierś to on umie złapać i ssać też, ale woli kurna smoczek! No bo kto by się tam męczył, skoro już go nauczyli, że można łatwiej :baffled:
 
No niestety wolą. Chociaz na Hanie nie moge narzekac ostatnio nawet potrafi sie zawziac i dyndolic zawziecie az usnie. Ona od poczatku wolala moje mleko, wiecej go wypijala zawsze
 
Zauważyłam parę dni temu pierwsze łezki u naszego synka :-):tak: (z czego ja się kurna cieszę!! :baffled:)

No i potrafi już patrzeć na coś/kogoś konkretnego - chwilę, bo chwilę, ale zawsze coś ;-)
 
zgred - umknely mi pierwsze urodziny Twojego synka - 100 lat dla Ignaca, duzo radosci i zdrowia :-) No i niech bedzie zadowolony z faktu bycia STARSZYM BRATEM :-)

Wysciskaj Go :-)
 
Ode mnie też najlepsze życzenia, Igi :-) ciekawe jak jego imprezka rocznicowa...


Dziś mój tata na widok małego, rzekł: "O! On ma już kalafę, jak Oleksy!" :eek::eek::eek:

Ja zupełnie nie widzę różnicy, ale może jednak rośnie ten mój synek ;-) :tak::-)
 
Kasro- Karolcia jest bardzo silna na pewno - ale zapewne nie robi tego jeszcze celowo tylko przypadkiem. :))) Na celowe obracanie ot jeszcze z parę miesięcy poczekamy :)

Aga
 
reklama
Do góry