reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

IMG_2192.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2192.JPG
    IMG_2192.JPG
    841,6 KB · Wyświetleń: 183
reklama
Super:) jak Wy włoski wyczailiscie?:)
A byłaś u swojego lekarza czy zmieniłaś go?


Wiesz co nie wiem jak to moj dr mowi ze widzi włoski no ale widzi bo z córka tez mówił ze ma włosy i urodziła sie z czupryna teraz ma 3 latka i włosy do połowy pleców :) natomiast mojej przyjaciółce powiedział ze włosków nie widzi i Kuba skończył rok i nadal jest lysolkiem ;) także nie potrafię tego wytłumaczyć ale jakos sie zna facet na tym.
 
U nas dzisiaj wizyta. Maluch już 1100 g przekroczył (27t3d). Miedniczka od ostatniego badania bez zmian - nie urosła bardziej na szczęście. Doktor miała obiekcje do szyjki, bo jest miękka a dziecko napiera na nią główką. No i mam grube łożysko, ale nie wiem, co to w praktyce oznacza.
 
A co oznacza miękka szyjka ? Ze szybciej moze sie skrócić ?
Mi dr powiedział ze cos czuje na opuszek palca rozwarcie ? Ale ze jestem tzw wielorodka to normalne ....
 
aj te szyjki nasze :/ u jednych jak szyja zyrafy u innych krociutko ;/ jakby tak dalo sie pozyczyc :p

ja wlasnie wstalam. mąż mnie obudził telefonem z dobrą wiadomoscia.
zalatwialismy prad do mieszkania i trzeba czekac 2 tygodnie na uruchomienie licznikow i wczoraj minal ten termin i nic.. pradu nie mam dzwonimy do dostawcy i slyszymy "przy podpisaniu umowy nie zostala zlozona dyspozycja" my w szoku.. maz mowi ze niemozliwe bo jeszcze mowilismy ze bardzo nam na czasie zalezy i zlozyl reklamacje bo niedosc ze czekalismy 2,5 h w kolejce zeby podpisac umowe (a 8 osob bylo przed nami i 3 osoby "obslugujace"- bo bardziej plotkowaly niz pracowaly i czwarta osoba przyszla na 12 do pracy a kolo 13:30 zaczela cokolwiek robic :/) a na rozpatrzenie reklamacji jest miesiac ;d no super. prad mi w koncu na swieta 2017 wlacza :p
ale mąż nie jest z tych ktorzy sobie pozowolą i oleją i zrobił im raban i prad bedzie dzis o 16<3
 
reklama
Miękka szyjka znaczy, że szybciej się może otworzyć, zwłaszcza pod naporem jeśli dziecko jest już glowkowo. Ponoć "konsystencja" ważniejsza niż sama długość.
 
Do góry