reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wakacje

Miska to podziwiam chociaż może starsza pomoże.no ja sama z Szymkiem plus waliza torba dokumenty bilety o matko czarno siebie widzę chociaż stwierdziłam że za rok może zwerbuję jakąs koleżankę i we dwie to łatwiej na lotnisku zwłąszcza.

to cudownych chwil i mega słoneczka.
 
reklama
Karola, nie będzie tak źle z tym lotniskiem, bierzemy średnią walizę, raczej nie za dużo ciuchów, no i do odprawy bagażu będzie Artur do pomocy, no i Madzia na pewno we wszystkim pomoże. Lot krótki, damy radę:tak:Powrót trochę gorszy, bo wylot mamy o 3.30 ich czasu, chyba że coś się zmieni:eek:
 
Miśka udanego last minute w takim razie:-D Ja myślę, że podróżowanie z dwójką dzieci, gdzie jedno jest nastolatkiem, to ogromne ułatwienie i nie ma się czym martwić, bo to prawie jak podróż z drugim dorosłym:tak:;-) Ale będziecie mieli wejście 1 września:rofl2:

Mi też się marzy Grecja lub jakaś grecka wyspa, ale z IE ceny kosmiczne, więc pewnie kiedyś z PL się tam wybierzemy:tak: Tylko muszę się zapoznać z jakich lotnisk i co lata w tamtym kierunku;-)
 
no to udanego cudownego wypoczynku.
pewnie macie racje co do starszego dziecka no ale ja sama z Szymciem bym się jeszcze nie dała namówić na taki wyjazd.
 
reklama
Do góry