reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

Renia - co to za specyfik na zgage? Bo rennie g... daje i pali mnie doslownie po wszystkim nawet po lekkiej zupie jarzynowej:( juz nie wiem co jesc. Dzis stwierdzilam ze skoro i tak cierpie i mnie pali to pierdzuele jem czekolade, jak juz cierpiec to chociaz za cos a nie za nic:p
 
reklama
Renia nie wybaczę CI tego!!! Przeczytałam słowo kebab i umieram, taki głód mi się obudził że chyba nie dam rady w domu wysiedzieć.
Skoro jeszcze 3-4 dni to możesz jeszcze sobie pozwolić na fast fooda :)
 
Gawiscon :) Myślałam że słabe będzie bo ona coś mówiła ze rennie jest za mocne w ciazy tu ci farmaceuci jak sobie uroja to ci nie sprzedadza nawet jak bez recepty. Wypytuja co dla kogo ile lat? I to mi tylko sprzedala. Ale właśnie lepiej mi pomogło od razu i w smaku nawet smaczniejsze :)
 
Gawiscon tez mam, juz probowalam i szczerze to dla mnie jeden grzyb...nie dziala:( ale maly tak mi sie wcisja pod zebra zd szok, moze dlatego.
Wiecie co jestem juz tak tym zmeczona ze wymyslilam ze skoro mam wizyte w pn 11 kwietnia to w sobote i niedziele pobaraszkuje z mezem, pochodze wiecej, moze na wizycie sie okaze ze jakims cidem jsst rozwarcie slbo cos i lekarz sie ugnie i mnie wczesniej wezmie na cc bo na razie sie upiera zd rodzimy najwczesniej 20...a to jeszcze cala wiecznosc
 
Haha Renia rozbawilas mnie tym kebabem :-D dobrze że wlasnie sphagetti zjadłam bo pewnie też bym miała chęć.

Marciosz super ze wszystko ok :-) wyluzuj się bo to już ostatnie dni z brzuszkiem :-)
 
To ja się wstępnie wpisuję na listę z Klaczkiem :) Z wczorajszego badania wychodzi, że rodzić będę 25.04. Zobaczymy co mały urwis na to. Waży teraz (36t3d wg usg) 2900 więc wcale nie mało, ułożony jest jednak głową do dołu, plecami do nas. Czyli jednak pośladkami się tak na mnie wypina, a po bokach zaczepia stopami ;)
Łożysko II stopnia, a co do szyjki to nie mam pojęcia. Lekarz powiedział, że do tego potrzebne jest usg dopochwowe, a ostatnio zabronili(chyba przychodnia, nie dopytałam) robić jednego dnia przez powłoki i tv.
Co do puchnięcia nóg, wystraszył się, że nawet po nocy opuchlizna trzyma, ale popatrzył, pouciskał i powiedział, że jest OK, bo nie ma obrzęków.
Ciśnienie, mimo iż byłam baaardzo śpiąca 138/84 puls 96, ale żadnego komentarza na ten temat nie usłyszałam.
Kitki dzień przed wizytą to chyba nie bardzo ;) Żeby pan doktor stanu zapalnego nie zaczął się dopatrywać ;)
 
Drobi - czyli czekasz z nami na koncowke kwietnia:)
No wlasnie z tym seksem to nie wiem kiedy lepiej bo a noz widelec mnie skurcze zlapia i nie dotrwam do wizyty jeszcze u bedzie. Dopiero bym panike miala:D
 
Ja dzis znów po wizycie. Ktg bez zmian czyli tetno ok a skurcze malutkie ale zrobił mi niby ten masaż szyjki- bardzo szybko i bezboleśnie. Cały czas twierdzi ze jak juz ruszy to szybko mi pójdzie.. no zobaczymy najpierw niech ruszy :D Zrobił i usg i wody wziernikiem wybadal. Wody czysciutkie. Mały waży 3784g ale mówi ze może wyjść tak ok 3600g bo jak to na usg- orientacyjnie. I skierowania do szpitala wypisal jakby się coś przez weekend dzialo. Chyba ze nie to w poniedziałek znowu do niego. No i jakieś prezenty dostałam w domu poogladam bo zapakowane i fotki wiec w sumie nie taka zła ta wizyta dzisiejsza :p
 
reklama
Do góry