reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

reklama
słuchajcie doświadczone mamy jak wygląda czop śluzowy? W ogóle zarejestrowałyście coś takiego? Ja jakoś nie zauważyłam poprzednim razem, żeby coś ze mnie wypadło przed porodem.
 
bo czop czasem odejdzie Ci już podczas akcji porodowej i nie zauważysz :tak:

a może odejść również 2 tygodnie przed :-)

Można wtedy zauważyć śluzową wydzielinę na bieliźnie. Wygląda ona różnie - od przejrzystej aż do kremowej. Nierzadko jest także podbarwiona krwią.
 
Hehe a można sobie zażyczyć ciasniej:-p :-)? :D

no ja sobie zażyczyłam :-D:-D pół żartem pół serio i jeszcze poprosiłam o ścieg krzyżykowy :-p:-p...a czy lekarz poważnie mnie potraktował to nie wiem :-D:-D...a ja poczułam taką niesamowitą ulgę poporodzie że nawet żarty się mnie trzymały...prócz mojego gina miałam jeszcze przystojnego latynoskiego studenta "między nogami" podczas zszywania :-p

słuchajcie doświadczone mamy jak wygląda czop śluzowy? W ogóle zarejestrowałyście coś takiego? Ja jakoś nie zauważyłam poprzednim razem, żeby coś ze mnie wypadło przed porodem.

jagmar ja też nie zaobserwowałam u siebie czopa ....ale laski w szpitalu opisywały to jak dużą gulę (kulę) śluzowatą zabarwioną krwią :dry:
 
ta jak będzie siłka :)

Będzie będzie :-D jak nigdy!

mi się wydaje że po porodzie to stracę ochotę na seks i będę się też bała, no i nie wiem jakie podejście do tego będzie miał mój facet. ciekawe czy szybko się przełamiemy

Nie ma obaw, byle tylko się nie nastawiać negatywnie

słuchajcie doświadczone mamy jak wygląda czop śluzowy? W ogóle zarejestrowałyście coś takiego? Ja jakoś nie zauważyłam poprzednim razem, żeby coś ze mnie wypadło przed porodem.

Ja też niby "doświadczona" ale pojęcia zielonego nie mam jak to wygląda.
 
A czy dużo tego śluzu odchodzi? Jednorazowo czy przez jakiś okres czasu. Słyszałam o tym czopie ale nie moge sobie tego jakoś wyobrazić:baffled:
Rudson hehe padłam :D Zawsze warto żartem zasugerować:-)
 
właśnie wybieram się do apteki doz :-D...zapytam o liście i chyba o przysżłego tygodnia popije sobie :-D:-D....no i oczywiście od 17.09 uruchamiam kolejną naturalną metodę - sex- stary wraca po 3 miesiącach a mnie libido uszami tryska :-p:-p

oj bedzie sie dzialo :))

malutka my tez mamy post ale po 37 tc dajemy sobie z nim spokoj ;-) Nie wiem ile to juz miesiecy abstynencji, wole nie liczyc hehe

hehe tez wole nie liczyc :)

A czy dużo tego śluzu odchodzi? Jednorazowo czy przez jakiś okres czasu. Słyszałam o tym czopie ale nie moge sobie tego jakoś wyobrazić:baffled:
Rudson hehe padłam :D Zawsze warto żartem zasugerować:-)

z tego co czytalam to u kazdej z nas moze byc innaczej
jednym odchodzi przed porodem , innym w trakcie , albo przez dluzszy okres czasu przed po kawalku :)
roznie bywa , ale raczej przegapic sie nie da :)
 
mi się wydaje że po porodzie to stracę ochotę na seks i będę się też bała, no i nie wiem jakie podejście do tego będzie miał mój facet. ciekawe czy szybko się przełamiemy
ja to mialam taka chcice jakbym oidbija sobie caly post ciazowy
doznania wieksze, jakos inaczej
trzeba odczekac zeby sie zagoilo i posplywalo co trzeba a potem to zielone swiatlo i sexik jest wskazany co by para nie zapomniala ze poza rodzicami jest jeszcze para
słuchajcie doświadczone mamy jak wygląda czop śluzowy? W ogóle zarejestrowałyście coś takiego? Ja jakoś nie zauważyłam poprzednim razem, żeby coś ze mnie wypadło przed porodem.
mi splywal razem z wodami, oczywiscie wczesniej wydawalo mi sie ze juz splywa ale ten prawdziwy galaretowaty to dopiero przed samym porodem
 
reklama
asionek ja ten czop jakoś przegapiłam bo pojęcia nie mam jak to wygląda w praktyce tylko z takich opisów i opowieści jak tu na forum.
 
Do góry