reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

reklama
Ja też po wizycie młoda ma już 3040g, chociaż po rozmiarach wychodzi niby 35 tydzień :dry: mam już niestety łożysko III stopnia i na pewno trzeba będzie ją wcześniej wyganiać bo do terminu łożysko nie wytrzyma a niestety w ogóle się jeszcze do porodu leniuszek nie szykuję :dry:

Mi tydzień temu też lekarz powiedział że łożysko jest dojrzałe
ale nie mówił o wyganianiu ... może dlatego że szyjka niby skrócona
i liczy że nie dotrzymam :confused: nie wiem ...

Ja dziś byłam na wizycie, a po się rozpłakałam. USG pokazało że przez 2tyg dziecko przytyło .... 50 gram, ostatnio było 2045 a teraz 2100.

nie martw się, może na chwile dzidź się zatrzymał ale niedługo podskoczy
ja też tak miałam, niby małe, małe a potem nagle 2 tyg i kilo na plusie ...
głowa do góry ;-)

AsiaKC śliczne foteczki, gratuluję udanej wizyty:tak:

Anulka widzisz ??? nie ma się c stresować, gratulacje :tak:
 
wlasnie musialabym wstawic drugi suwaczek,ten jest wg terminu z usg,a wg om 2.10, okres mialam przewaznie porozjeżdżany, nawet co 2 miesiace wiec dalam suwak wg usg z 14tc,zobaczymy kiedy sie zacznie,nie bede przyspieszac,moze troche wiecej ruchu... boje sie seksic, w koncu ta glowka tak nisko,a lekarza nie zapytalam...im blizej tym wieksza panika mnie ogarnia, o porod , rozstanie z Julka i o dbanie o 2 malych dzieci....
 
Anulka no pięknie maleństwo rośnie, wiedziałam ze będzie dobrze :) a porodu w sensie jak to wszystko będzie wyglądało po itd. chyba wszystkie się boimy, ale będzie git :)
 
Po lekarzu
icon_smile.gif
Nigdzie sie nie wybieramy,
562.gif
wysoko, wazy 2979
icon_eek.gif
Jestesmy juz donoszone
597.gif
Plci nie udalo sie potwierdzic, skubana siedzi po turecku i macha gira
icon_razz.gif
Wszystko pozamykane. 30 wrzesnia mamy KTG
icon_smile.gif

Ale najlepsze - nie bede przenoszona
icon_smile.gif
Lekarka ze wzgledu na moja przeszlosc bedzie rozwiazywala ciaze w terminie. Jesli do 18 pazdziernika nie urodze, to mnie bierze na oddzial (skierowanie dostane za tydzien) i wywoluje balonikiem i oxy. Troche sie boje ale ufam jej
icon_smile.gif
Zreszta powiedziala, ze ze wzgledu na moja przeszlosc ona chce nadzorowac porod. No i tym sposobem wiem, ze do 20 pazdziernika najpozniej bede miec malenstwo przy sobie
597.gif
597.gif
 
Ostatnia edycja:
Ja te po wczorajszej wizycie. Niedobry Pan Doktor chciał mnie posłać do szpitalka bo mam ciśnienie wysokie, ale pobłagałam troszke, skończyło sie na Dopegyt-cie i stałej obserwacji. Chwała BOgu że mam blisko do szpitala :-)
Typowy przykład rozbieżności na USG. Tydzień temu byłam w klinice, w której bede rodzić. I Pani dr powiedziała, że dziecko jest duże, waży już 3100g. Zaleciła dietke. A mój ginekolog ma najnowsze dokładne USG 4d i powiedział że na chwile obecną mały wazy dokładnie 2995 g. Tak więc...Nikitka widzisz jak to jest z tą wagą dzieci na USG....
Generalnie wszystko zamknięte, nic nie skrócone, morfologia poszła w góre,na poród nic sie nie zapowiada więc mój zapał nieco sie ostudził.
Dziękuje za kciuki i trzymam za dzisiejsze wizyty :-)
 
Po lekarzu
icon_smile.gif
Nigdzie sie nie wybieramy,
562.gif
wysoko, wazy 2979
icon_eek.gif
Jestesmy juz donoszone
597.gif
Plci nie udalo sie potwierdzic, skubana siedzi po turecku i macha gira
icon_razz.gif
Wszystko pozamykane. 30 wrzesnia mamy KTG
icon_smile.gif

Ale najlepsze - nie bede przenoszona
icon_smile.gif
Lekarka ze wzgledu na moja przeszlosc bedzie rozwiazywala ciaze w terminie. Jesli do 18 pazdziernika nie urodze, to mnie bierze na oddzial (skierowanie dostane za tydzien) i wywoluje balonikiem i oxy. Troche sie boje ale ufam jej
icon_smile.gif
Zreszta powiedziala, ze ze wzgledu na moja przeszlosc ona chce nadzorowac porod. No i tym sposobem wiem, ze do 20 pazdziernika najpozniej bede miec malenstwo przy sobie
597.gif
597.gif

To przynajmniej wiesz na czym stoisz ;-) Dobrze ze dzidzia juz ladnie rozwinieta, teraz nic tylko czekac zostalo!~

Ja te po wczorajszej wizycie. Niedobry Pan Doktor chciał mnie posłać do szpitalka bo mam ciśnienie wysokie, ale pobłagałam troszke, skończyło sie na Dopegyt-cie i stałej obserwacji. Chwała BOgu że mam blisko do szpitala :-)
Typowy przykład rozbieżności na USG. Tydzień temu byłam w klinice, w której bede rodzić. I Pani dr powiedziała, że dziecko jest duże, waży już 3100g. Zaleciła dietke. A mój ginekolog ma najnowsze dokładne USG 4d i powiedział że na chwile obecną mały wazy dokładnie 2995 g. Tak więc...Nikitka widzisz jak to jest z tą wagą dzieci na USG....
Generalnie wszystko zamknięte, nic nie skrócone, morfologia poszła w góre,na poród nic sie nie zapowiada więc mój zapał nieco sie ostudził.
Dziękuje za kciuki i trzymam za dzisiejsze wizyty :-)

Niech sobie jeszcze maluszek podrosnie troszke. To usg to malo wiarygodne jest jesli o wage chodzi. Wystarczy ze podczas badania maluszek sie jakos inaczej ustawi i odrazu inna waga wychodzi.
 
reklama
Do góry