reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Koalka pamietalam,że odszedł ale myślałam że znów coś "mądrego" wymyślił. Nie wiem skąd się tacy ludzie biorą.
Nie denerwuj się tak jak Gaga pisze, olej dupka, nic nie wart :)
 
Już po! Dziewczynka! !![emoji175][emoji175][emoji175] wszystko prawidłowo się rozwija pan dr bardzo dokładny. Dużo pomiarów z 15 zdjęć. Szyjka 38mm. Zalecił tylko by za jakieś 4-6 tygodni zrobic dodatkowe usg bo nie mógł uchwycić przepływów w sercu. Ale tętno Budowa i zastawki w porządku.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gaga Milagros24 ja się nim nie przejmuje, mam swoją godność i honor ale czasami zycie płata figle, odciełam sie ale los musiał nas zetknąć.
Emalka super że jestes zadowolona z wizuty pikaz jakies zdjęcia córeczki :-)
 
hej :) ja tez juz w domku :) z dobrych wiesci..jest CHŁOPIEC <3 :D , serduszko wszystkie pomiary ok, waga 367g,
z takich pomiarow co nie wiem do konca czy w normie czy nie ..ale gin mowi ze ok to : łożysko zlokalizowane w dnie i na tylniej scianie, maksymalna kieszonka plynu owodniowego 4,31cm
a z tych nie za dobrych wiadomosci ale mam nadz ze nie pogorszy sie to,to ze szyjka ma 2,66cm , i w obrebie kanalu szyjki widoczna struktura o wym. 1,06x1,49x1,58 i nie wie czy to moze byc sluz czy polip czy co jeszcze..
ze zdjec mam tylko pisiorka :p
 
KOALKA :)
Przykro mi z powodu faceta wiem że we dwoje lepiej przechodzić ciążę, główka do góry.
EMALKA :happy:
Gratuluję zdrowej dzidzi a szyjke to masz piękną, tylko pogratulować.
IZA :-D
Tobie też gratuluję zdrowego chłopczyka mój też synek ale szczerze mówiąc a raczej pisać to szyjke masz trochę krótką.
Ja przy 2.5 miałam założony szew bo później jest już za późno. Dolna granicą jest właśnie te 2.5 cm
 
Emalka gartualcje cory :-) ciesze sie ze.seeducho w porzadku i na ponownym usg tez pewnie bedzie wszystko dobrze :-)

Iza gratki sporego synka :-) zdjecie masz najwazniejszej czesci ciala hihi :-) a szyjka krotka dosc.. musisz mniej jesc i sikac zeby tylko lezec :p
 
reklama
Do góry