reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Lilith fajnie, ze sie wszystko udalo jak trzeba :-) a w czerwcu to prawie jak polowkowe:-\ i.ogolnie do czerwca nie masz wizyty (oprocz tego co sobie moze pojdziesz prywatnie)??

Emka super malenstwo :-) u mojego tez widzialam juz nozki i raczki, ale fotki nie dostalam takiej.. jutro wizyta u mojego wlasciwego gin (tez sie naogladam) to pewnie dostane ladne foty :-)

Gratuluje mamuski :-D
 
reklama
Lilith bo ja wpisałam tam datę porodu wg om na 9.11 a nie wg usg na 8[emoji14]stąd ta różnica[emoji14]
Jakbym zapomniała to mi przypomnij ;-)
Mi wypada jak dobrze pamiętam 12+2 przy badaniu prenatalnym.

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Ja na prenatalnym bede w 13week1 day.

Eh dziewczyny przewrocilam sie dzisiaj na mieszkaniu. Moj TZ zdejmuje te poduszki z kanapy kladzie na podlodze i tak lezy. Potknelam sie i pierdyknelam:-(
 
Milagros ja też mam termin na 8 hmm
To idealnie..ja muszę tydzień dłużej wyczekac..

Princeseczka a wszystko Oki?? Boli Cie coś??
 
Ale sie ciesze i zazdroszcze ze jestescie spokojne juz, ze wasze dzidzie są zdrowe, rozbrykane i duze i że serca biją jak nalezy! Oby tak dalej! :*


f2w39jcgdz0az452.png
 
Lilith nie boli ale jak lecialam to czulam miesnie bezucha chyba i pachwine... upadlam na plecy i dosc dobrze zamortyzowane to bylo bo upadla na druga takia poduszke a one sa dosc grube.. ale przestraszylam sie...z 10 minut siedzialam w tym miejscu w ktorym upadlam..
 
Princeseczka mój zostawia poduszki dokładnie tak samo jak Twój... mam nadzieję że już stres Ci minął, z dzidzia na pewno wszystko ok :)

Lilith wytrzymasz, fajnie masz bo często dzidzie podglądasz, przynajmniej tak mi się wydaje :)

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Milagros jeśli chodzi o pidsluchiwanie serducha to tak a scan to w sumie teraz trzeci. Myslalam, ze będą lepiej rozłożone, w 15t skończonym chcialam iść Płeć poznać ake bez sensu tak szybko po prenatalnych teraz..chyba pójdę w 16 dopiero a potem już rzut na polowkowe.

U nas tak piduch nie ma ale tona zabawek pod nogami odkąd mlody ma luzy. I starsza mu swojecstre zabawki ostatnio oddala Jeju, co to było! Worek skarbów.. Princeseczka uważaj na siebie, mysle ze z dzidzia Oki ale polez sobie więcej.


Jutro dużo dziewczyn ma wizyty, to kciuki zacisniete!!
 
reklama
Dziewczyny Ale super wiadomości i piękne foteczki. Ja mam dopiero 2 maja wizytę umrę do tej pory bo nie wiem czy wszystko ok i czy rośnie Dzidek bo chyba drugi raz takiej info bym nie przeżyła.

Prinveseczka mam nadzieję że wszystko z tobą i dzidzia ok musisz mu powiedzieć żeby nie zostawial tak poduszek. A swoją drogą ja mam podobnie jak Lilith młoda wszędzie zabawki zostawia i znosi ile ja już jej pochowalam.
 
Do góry