reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

To u Was jsk w Pl. Tu nie. Wedle nich dzis mam 12+6 i tyle a nie jakiś 13. To samo apek się tyczy.przez to sama tak sobie liczę..
Poproś może jutro niech Ci NT spraedzi kobieta.. To akurat fatalnie.. Na polowkowym Cie dobrze sprawdza ale przeziernosci juz nie..

Skoro tak liczą to pewnie i płeć poda. Ważne by maluszka zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:
reklama
W czerwcu lecę do polski i przebadam się wzdłuż i wszerz. Ale tutaj to straszne.
Jedyne badania to mocz, krew i ciśnienie. Usg między 19-21 tygodniem ciąży i to tyle.
Prenatalnych nie praktykują. Ciąży przed 12 tygodniem nie uznają, leków na podtrzymanie nie dają. Co ma być to będzie i tyle.


A na jutro to jedyny termin dostałam, następny wolny był 19 maja, a 6 czerwca mam polowkowe.
Tutaj nazywają to tak:
Aktualnie jestem w 14 tygodniu, 13 tyg+5 dni za mną.
to moja pierwsza ciąża wiec nie mam pojęcia jak to robią w Polsce..

W jakim kraju tak jest? bo aż zaciekawił mnie Twój wpis.
 
Dominika a Ty idziesz prywatnie czy z terminu tak?
Nie masz tam prywatnego ubezpieczenia? Bo o ile dobrze pamiętam wtedy ta opieka jest troszkę inna.

Z tym 12 tc to nie jest czasem tak, że tylko w Polsce się tak szaleje z wczesna ciąża??
 
Lilith z terminem na ubezpieczenie męża w sumie nie wiem właśnie jak tu jest bo tu jest popierdzielone z tymi ubezpieczeniami jedni mają takie same a mają wszystko za Free a w innym landzie znów inaczej. No cóż zobaczymy niedługo trzeba się szykować
 
reklama
U mnie płeć mi powiedział 12+2 ale nie na 100% tylko 90.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry