reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

reklama
a to nowe nabytki z pepko
SPA57567.jpgSPA57569.jpgSPA57570.jpgSPA57571.jpgSPA57573.jpgSPA57575.jpgSPA57576.jpgSPA57577.jpg
kapciuszki jeszcze za duze ale nie mogłam sie opszeć takie śliczne i pluszowe ;)
 
a jaka masz pralko suszarke? czy tylko suszarke? bo sie przymierzam do kupna i nie wiem co wybrac

Hejka Ironia! ja tez mam suszarke ale osobno a mysle ze to czy chcesz taka czy 2 w jednym to tylko zalezy od zagospodarowania przesterzeni bo ja akurat mam jej dosc na takie dwa kloce, no i jak dla famili troche wiekszej to w moim przypadku rewelacja bo moge robic pranie po praniu ... a tego czasem jest :))
oj tam :) na szczescie ubrania nie kosztuja teraz majatku a wole to niz zatechłe mieszkanie bo nie ma gdzie suszyc w zimie
Dokladnie tak!! ja kupilam ja miedzy innymi dlatego.

Mam pralko-suszarke Samsunga. Jesli chodzi o niszczenie ciuchow, to uzywam tej suszarki juz ze dwa lata i nie zauwazylam zniszczen poza ciuchami ktorych sie nie suszy (najczesciej na metkach jest napisane).

Ludzikurda ja tez nie sadze ze niszczy jakos specjalnie, ja mam indesit i jest super! A poza tym maluszki rosna tak szybko :))
 
ja chcialabym sama suszarke kondensacyjna bo pralke mam i dobra jest :) niedlugo dostana kase za wynajem stancji to sobie fundniemy na jesien jak znalazł ;)
 
A ja jakos nie jestem zadowolona z tych ciuszków z pepco...słabe gatunkowo...po jednym praniu kolory blakną i kulki się robią....więc ja nie polecam
 
ja sie nie wypowiadam bo dla mnie z kilka rzeczy stowka to mega duzo za 100 zl moja mama jest w stanie kupic ok 50 ciuszkow dobrej jakosci i markowych :))

a w pepco lubilam tylko gatki kupowac bo maja fajne bokserki :)
 
ma swoj zaufany second hand gdzie sprowadzaja markowe ciuszki :) disneya, mark n spencer, kaphha i inne :) z dzieciaczkowych najbardziej pasuja mi ciuszki disneya, h&m, george i tescowe f&F :-)
 
ja nie kupiłam wszystkich w pepko, ta koszulka jest z 5-10-15 i byla droga bo 35 zl kosztowała, a w pepko jeszcze 2 kompleciki kupiłam ale sa w praniu, co do promocji to mozna bodziaki z dl rękawem kupic nawet za 5 czy 8zl i b.dobre gatunkowo a kompleciki za 10 lub 15- zależy jakie
 
reklama
Ja mam półśpiochy z pepco i bluzkę- świetne, Miesio nosił długo i jak nowe.
bodziaki- darmat- szwy puściły- ubrane 3 razy a w fatalnym stanie...
Ale tak średnio mi się podobają...
Ja najbardziej lubię h&m. gymboree, 5-10-15, cartersa i f&f z tesco (super jakość). Chwaliłyście cocodrillo, ale jedyna rzecz jaką stamtąd mamy jest mocno zmechacona a prana i noszona max 4-5 razy... w 40 stopniach.
 
Do góry