reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

forever ja też myślę, że sprzedawca dorabia sobie na kosztach "kuriera".

kati wiele osób mi strasznie zachwalało maclareny, ale one sa oczywiście drogie. Szlag mnie trafia, bo nie da się kurna na niczym oszczędzić. Wczoraj z sąsiadką gadałam i mówiła mi właśnie o spacerówce, że kupila jakąś tanią za 150zł i złamała się rączka na trzecim spacerze, nie uznali jej reklamacji. No i musi kupić nowy wózek. My pojeździmy naszym x-landerem do wiosny a potem pomyślimy. X-lander zostanie na przyszłoroczną zimę i wypady terenowe.
 
reklama
Kati83 - ja kupiłam Antkowi parę takich rajstopek z abs-em jak już raczkował i nie widziałam specjalnej rewolucji - te "łatki" na kolankach ciągle się przesuwają, stópki też... ogólnie bez szału. Myślę, że jak ma raczkować, to będzie i tak nawet bez pomocy :)
 
kasiawilde bo to taki pancerny wózek jest... Super na teren ale codzienne wnoszenie go i znoszenie na 3 piętro kamienicy doprowadza mnie do szału! Od początku zakładaliśmy, że Marysia będzie jeździć w x-landerze niecały rok żeby na wiosnę kupić typową parasolkę, lekką i łatwo składalną.
 
reklama
Do góry