reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdolne maluszki - czyli co potrafią wrześniowe dzieciaczki

Nasz Karimek tez juz sie czesciej usmiecha, podnosi juz dosc ladnie glowke, a najbardziej mi sie podoba jak lapie swoimi malutkim raczkami butelke jak go karmie i tez potrafi ja odepchnac nimi jak potrzebuje przerwy.:)

Do tego tez juz dluzej potrafi sam lezec i sie rozgladac, ale jak mu sie dluzy to potrafi pokazac na co go stac:)
 
reklama
Mój Kamilo jeszcze się nie uśmiecha :-:)-( i bardzo mi smutno z tego powodu :no: Wodzi za mamusią i resztą rodzinki wzrokiem :-) lubi leżeć na brzuszku obraca sobie wtedy główkę w obie strony.
Ale najlepsze jest jak w trakcie karmienia trzyma cycuchy i łapie rączką mojej bluzki :-D
 
Moja od kilku dni potrafi się przekręcić z brzuszka na plecki, zaczyna się świadomie usmiechac i próbuje już gaworzyć, ale nam rosną te maluszki:-)
 
Mojej Julci też już coraz częściej zdarza się uśmiechnąć do rodziców. Patrzy na mnie lub na tatę i walnie uśmiech od ucha do ucha. Wogóle te jej uśmiechy mnie rozbrajają.
Główkę też najchętniej cały czas już by trzymała w górze.
 
Mój Wojtuś w przerwach pomiędzy płaczem i marudzeniem potrafi przepięknie "porozmawiać" ze mną i uśmiechać się od ucha do ucha :-D Wygląda wtedy pięknie. Główkę unosi na długo a najlepsze,że jest strasznie silny od urodzenia, teraz coraz częściej dźwiga głowę jak np leży w bujaczku albo w nosidełku, lub z tatą na łóżku- dosłownie podkurcza nogi wysila się i dźwiga głowę :szok: przeagent. Też silnie łapie rzeczy które ma pod ręką-ostatnio złapał mnie za okulary i ściągnął z nosa. Zauważyłam, że uwielbia patrzeć na lampy i na... telewizor...
 
u mnie znów coś nowego wczoraj Alicja przekęciła sie z brzuszka na plecy i chyba to polubila bo teraz co ją na brzuszku położe to tak sie wierci że po chwili na pleckach laduje:-)
 
reklama
Ja zdaję sobie sprawę ze szkodliwości telewizora ale niestety w tej chwili to w 3 śpimy w jednym pokoju. Ja to bardziej komputerowa jestem i częściej Młoda ma styczność z komputerem. Mam nadzieję że jej jakoś za bardzo nie zaszkodzę.
 
Do góry