reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie po porodzie

prawda prawda, wypaść muszą, poza tym hormony sie zmieniają wiec to też skutkuje tak a nie inaczej.
A mam do was małe pytanko, te co już dostały okres, czy wasza miesiaczka też jest taka obfita???
U mnie pierwsz była bardzo obfita :confused2: Druga też obfita. Zobaczymy co będzie za trzecim razem
Pierwszy okres dostalam miesiac temu i byl obfity jak nigdy!!! Po pierwszej ciazy mialam takie lekkie,ze az nie zauwazalne prawie... a teraz to brzuch nawalal od tyg ,w krzyzu lupie.. wczoraj minal rowny miesiac od ostatniej miesiaczki,a teraz @ nie ma.... hm..:eek:
Hehe u mnie pierwsza 31 grudnia a druga 10 lutego (też już byłam lekko zdezorientowana :-))
 
reklama
Ja karmie butelka wiec jak w 7 tyg.po porodzie dostalam pierwszy okres,to od reki przeszlam na tabletki antybaby.Teraz mam regolarnie i po marcu zamierzam zamienic na spirale.Mialam wczesniej i bylam bardzo zadowolona.
 
No i lipa:-(kaszak się ulotnił z mojego organizmu a wyskoczył mi z nowu ropień:baffled:JA SIĘ ZASTRZELE:-:)-:)-:)-:)wściekła/y::wściekła/y:
 
dziś byłam z nowu u chirurga-potwierdziły się moje przypuszczenia-mam ropnia:wściekła/y:jestem wściekła bo już mnie to męczy!Od ostatniej niedzieli stycznia ciągle jerzdze do chirurga i co jedno się wygoi już myśle że będzie oki a tu lipa:eek:Mam teraz przyjechać w środe i zobaczymy co będzie.Przebili mi go igłą jak do środy zniknie to nie będą mnie ciąć jeśli nie zniknie to z nowu spędze troche czasu na oddziale chirurgi ogólnej a później powtórka z rozrywki-mianowicie sączki:-:)wściekła/y:Jestem zła wrrrr............
A i ponownie zadam małe pytanie.Mam zakaz depilacji woskiem maszynką depilatorem.Moge tylko używać kremów depilujących.Możecie polecić mi jakiś który nie uczula??
 
A ja nie mam jeszcze @. Brałam przez jakiś czas tabletki jednoskładnikowe jak karmiłam małą piersią i wtedy miałam jakiś niby okres, ale odstawiłam je bo się źle czułam i od tamtej pory nic :-) ale wcale nie tęsknię.

 
Kiedy mogę się spodziewać @?
Karmie małego piersią i biorę tabletki antykoncepcyjne.No i tak w ogóle to mi się nie spieszy;-)To już rowno piaty mies. po porodzie.
 
reklama
Do góry