reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
reklama
Czesc dziewczynki :)))
tez postanowilam pic ziolka, kupilam sobie mieszanke nr 3 bo mam PCO i mam nadzieje ze pomoga bo narazie to wszystko zawodzi (inseminacja, in vitro) czy komus sie udalo zaciazyc po zioleczkach???

Palenta
to chyba bedzie sobie trzeba zapas zrobic na przyszlosc :))) a tak poza tym to co im ziola przeszkadzaja niech sie zabiora lepiej za te dopalacze...

pozdrawiam ziolopijki:)))
 
cześć dziewczyny, ja piłam mieszankę nr3 piłam ją cały miesiąc a potem byłam na wizycie u ginka, na @ czekałam 3 miesiące a lekarz powiedział że pco sie pogłębiło. Nie mówiłam lekarzowi że piłam zioła ale chyba nieodpowiednio dobrałam dla siebie mieszanke i torchę sobie zaszkodziłam. Na razie zrezygnowałam z ziół, nie mówie że do nich nie wróce ale uważajcie dziewczyny co i w jakich ilościach pijecie żeby sobie nie zaszkodzić, zioła są bardzo dobre ale jak się je bierze rozsądnie i zgodnie z naszym schorzeniem, powodzenia :)
 
Myśa
nawet mnie nie strasz... a ty na poczatku pilas mieszanke nr 1 czy odrazu ta 3 ???
oj kochana mój błąd, ja zaczynałam od mieszanki nr1 a wyżej w poscie napisałam że nr 3 a potem miałam dopiero pić nr3 ale zrezygnowałam. Teraz biorę bromergon i luteinę na uregulowanie a potem zobaczymy, może będę pić tą na pco. Wiem że wielu osobom zioła pomogły więc i ja chciałam spróbować ale piłam je krótko,a ty widzę zdecydowałaś się na invitro, życzę powodzenia z ziołami
 
Myśia
no widzisz zdecydowalam sie na in vitro bo meza nie ma w Polsce i male szanse zeby trafial w moje dni plodne urok PCO :( ale i widac to tez zawiodlo (in vitro) biore sie narazie za ziola bo nie mam sil podchodzic do nastepnego transferu jestem wykonczona... wiec narazie musze odpoczac bo zwariuje
a co do lekow to jak nie podchodze do transferu bo tam sa zupelnie inne leki to normalnie biore duphaston od 16dc przez dziesiec dni pozdrawiam i zeby ci sie tam wszystko wyregolowalo :)))
 
Myśia
no widzisz zdecydowalam sie na in vitro bo meza nie ma w Polsce i male szanse zeby trafial w moje dni plodne urok PCO :( ale i widac to tez zawiodlo (in vitro) biore sie narazie za ziola bo nie mam sil podchodzic do nastepnego transferu jestem wykonczona... wiec narazie musze odpoczac bo zwariuje
a co do lekow to jak nie podchodze do transferu bo tam sa zupelnie inne leki to normalnie biore duphaston od 16dc przez dziesiec dni pozdrawiam i zeby ci sie tam wszystko wyregolowalo :)))
wierze ci że jesteś wykończona, ja miałam dwa razy IUI ale podchodziłam chyba 4 razy (już nie pamiętam dobrze) wiem ile nas to kosztowało nerwów. Ja myslę że powinnaś odpocząc i przestać myśleć chociaż troche o tym wszystkim. Ja znalazłam druga prace żeby odciągnąć myśli od problemów, może i Ty coś wymyśl dla siebie. Zacznij chodzić na siłownię, basen albo jakiś kurs:) dodatkowe umiejętności napewno się przydadzą. Sama właśnie tak myślałam no ale zdecydowałam się na dodatkową pracę. O in vitro narazie nie myśle mam nadzieję że uda sie nam naturalnie. Zacznij pić sobie te ziółka ale idz potem do gina niech zobaczy co i jak a może akurat zacznie wszystko wracać do normy, tego Ci życzę, trzymaj się
 
Palenta
to chyba bedzie sobie trzeba zapas zrobic na przyszlosc :))) a tak poza tym to co im ziola przeszkadzaja niech sie zabiora lepiej za te dopalacze...

pozdrawiam ziolopijki:)))[/QUOTE]

Mi MI tak sie sklada ze firmom farmaceutycznym bardzo przeszkadzaja i ziola i inne naturalne leki czy srodki, bo dla nich to milionowe straty, a ze sa zachlanni i lobby maja duze to za naszymi plecami takie rzeczy sie wyprawia. Dlatego pisze tu o tym bo wiele ludzi jest nieswiadomych co sie szykuje.
pozdrawiam wszystkie staraczki i zycze powodzenia w staraniu
 
reklama
Do góry