reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalny poród a cesarka?

U

usunieta3

Gość
Witam, jakie są wskazania do cesarskiego cięcia? To moja pierwsza ciąża i się stresuje, jak kobieta ma np. Problemy z sercem, to nie może rodzic naturalnie?
 
reklama
Rozwiązanie
Odkopuje wątki [emoji846] słuchajcie mamusie mam dyskopatię oraz bóle nawracające od 2008 roku i wskazanie od neurolog do cc czy ginekolog bądź lekarz na oddziale może to podważyć ?
Pewnie zależy od lekarza/szpitala czy mają parcie na SN czy nie.
Ja miałam też od neurologa z powodu przepukliny kręgosłupa i nikt nic nie podważał ale u mnie to była świeża sprawa w trakcie ciąży.
Wady i choroby serca są często wskazaniem do cesarki, musisz dopytać lekarza. Wysokie ciśnienie, cukrzyca, choroby kręgosłupa, budowa miednicy
 
Ktory to tydzien ciazy? Bo z tego co wiem to lekarz od razu mowi czy bedzie cesarka, jesli nie mowi nic to wiadomo ze naturalnie. Na samym koncu tak naprawde wychodzi czy bedzie sn czy cc :)
 
reklama
Odkopuje wątki 🙂 słuchajcie mamusie mam dyskopatię oraz bóle nawracające od 2008 roku i wskazanie od neurolog do cc czy ginekolog bądź lekarz na oddziale może to podważyć ?
 
Odkopuje wątki [emoji846] słuchajcie mamusie mam dyskopatię oraz bóle nawracające od 2008 roku i wskazanie od neurolog do cc czy ginekolog bądź lekarz na oddziale może to podważyć ?
Pewnie zależy od lekarza/szpitala czy mają parcie na SN czy nie.
Ja miałam też od neurologa z powodu przepukliny kręgosłupa i nikt nic nie podważał ale u mnie to była świeża sprawa w trakcie ciąży.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry