reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauka chodzenia

K

Kasia2301

Gość
Witam! Czy maluch uczący się chodzić powinien nosić jakieś buciki czy skarpetki z antyposlizgami wystarcza? Mam wrażenie, że córka potrzebuje solidnego podparcia. Bardzo chce stawiać pierwsze kroki, ale na sliskiej podłodze nóżki się rozjeżdżają.
 
reklama
Mamy ogrzewanie podłogowe i teoretycznie nie jest aż tak zimno...Ale nawet starszy syn chodzi w skarpetkach. A taki maluch? No spróbujemy...
 
Na bosaka lata moja córka i jest najszczęśliwsza, kiedy może wreszcie zdjąć skarpetki po powrocie z dworu.
 
reklama
Mam jeszcze pytanie. Czy jeśli 9 miesięczny bobas często staje na paluszkach to jest to powód do wizyty u specjalisty czy jeszcze sobie darować i poczekać na rozwój sytuacji?
 
Do góry