FraniowaMama
mama Natalki i Frania
Dorota a czy Paulinka je w nocy? Bo Franiu 2 x. Nam dr nie kazała odstawiać butli ale pewnie na nastepnej wizycie zaleci to. Nie wyobrażam sobie, bo jak będzie jadł w nocy?..
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Nawet w czasie snu zmienia pozycję co kilkanaście minut. Nie karmię jej już bardzo dawno w nocy, bo jej brzuszek nie nadążał z trawieniem i wyła nam bardzo. Jak odstawiliśmy nocne butle to jest ok. Śpi po ok 10 godz a rano jak wstanie to od razu micha
) + do tego duzo młodych warzyw. Myślę, że zjada już wystarczająco dużo dla jej brzuszka. sama się domaga w dzień. A w nocy jakbym ją zbudziła to już do rana by nie spała 

zaczęłam więc sama gotować bo nasz skromny budżet by tego nie wytrzymał
No i je jeszcze więcej
Oczywiście to po tacie też ma, łatwiej ich ubrać jak nakarmić

