reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatyw czy błedny test?

PatrycjaKa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Sierpień 2020
Postów
15
Hej dziewczyny. Miałyście może doczynienia z testem Clear Blue digital? Uzyskałam dziś dziwny wynik. Na ulotce, oraz w filmiku znalezionym na YouTube, powinien wyjść minus w przypadku braku ciąży, u mnie wyszło coś dziwnego. Załaczam zdjęcia w komentarzu. Jedno z moim wynikiem, a drugie z wynikami, które podaje producent. Na innym forum wyczytałam, że to błąd, ale chciałabym zapytać Was o zdanie. Pozdrawiam.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200809-161717_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200809-161717_Samsung Internet.jpg
    81,2 KB · Wyświetleń: 3 070
  • Screenshot_20200809-161705_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200809-161705_Samsung Internet.jpg
    110,9 KB · Wyświetleń: 1 824
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny. Miałyście może doczynienia z testem Clear Blue digital? Uzyskałam dziś dziwny wynik. Na ulotce, oraz w filmiku znalezionym na YouTube, powinien wyjść minus, w przypadku braku ciąży, u mnie wyszło coś dziwnego. Załaczam zdjęcia w komentarzu. Jedno z moim wynikiem, a drugie z wynikami, które podaje producent. Na innym forum wyczytałam, że to błąd, ale chciałabym zapytać Was o zdanie. Pozdrawiam.
Błąd testu. Trzeba go uznać za nieważny wynik. Powtórz test z porannego moczu najlepiej z innej firmy i o czułości 10 bo te z clearblue mają czułość tylko ta gorsza czyli 25
 
Błąd testu. Trzeba go uznać za nieważny wynik. Powtórz test z porannego moczu najlepiej z innej firmy i o czułości 10 bo te z clearblue mają czułość tylko ta gorsza czyli 25

Clearblue to jedne z lepszych testów, czułość podana przez producenta to czułość gdzie kreska wyjdzie określonej czułości.
Ja miałam na clearblue widoczną kreskę przy becie 6,13ng, kreska była ciemniejsza niż w testach o czułości od 10 ... :)
 
Ja bym test rozebrała i zobaczyła jak wyglądają krechy bo test digitalowy czyta i tak kreski właśnie - przynajmniej na ich testach owu.
Wyszło coś takiego. Tyle, że są dwa paski w środku. Na tym u gory jest tylko jeden, ledwo widoczny cień kreski, a na tym na dole jest jedna widoczna i jedna blada kreska. Nie wiem co o tym myśleć 🤔
 

Załączniki

  • Screenshot_20200809-181044_Gallery.jpg
    Screenshot_20200809-181044_Gallery.jpg
    201,7 KB · Wyświetleń: 2 804
Wyszło coś takiego. Tyle, że są dwa paski w środku. Na tym u gory jest tylko jeden, ledwo widoczny cień kreski, a na tym na dole jest jedna widoczna i jedna blada kreska. Nie wiem co o tym myśleć 🤔

Wygląda na negatyw ale spróbuj jutro - te owu z clearblue wyglądały inaczej po rozebraniu.
Ja z testów z clearblue korzystałam nie elektronicznych, bardzo je polecam :)
 
reklama
Do góry