reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywne czy pozytywny

Ja teraz co chwilę patrzę na stronę Vitalabo czy wynik jest 😂 aż nauczyłam się na pamięć swojego nr loginu 😂😂😂
 
reklama
Jestem 2 dni przed. Cykle 27 dniowe ale tknęło mnie bo piersi mnie bolą cały czas, powiększyły się i te brodawki mam mega duże. A przed okresem nigdy mnie tak nie bolały. Po za tym wydawało mi się że tam na dole jest ciaśniej niż zazwyczaj i mega dużo śluzu. W sumie tyle.
Mam podobne objawy właśnie, ale u mnie jeszcze bol brzucha jak przed okresem ale jestem Tez na duphastonie bo jestem po jednym poronieniu. Ale moje testy niestety jeszcze negatywne mam nadzieję że za wcześnie je robię. Cykl 24-26 dniowe. Trzymam kciuki za nas
 
Mamusie a tu macie bez obroki z lampą błyskowa co sądzicie? 😂 Wiem macie mnie dosyć xd
 

Załączniki

  • IMG_20210205_165338.jpg
    IMG_20210205_165338.jpg
    1 005 KB · Wyświetleń: 262
reklama
Do góry