reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test, 35 dzien cyklu.

Dołączył(a)
29 Grudzień 2021
Postów
13
Cześć dziewczyny. Moje średnie cykle mają 29 dni. Okres się spoznia dziś 4 dzień. Cykl ma dziś już 35 dzień. Wczoraj zrobiłam test ale negatywny. Czy może on się mylić? Mam wrażenie jakbym wcale nie była przed okresem. Albo sobie juz po prostu to wszystko wmawiam :(
 
reklama
A robisz z porannego moczu??
Organizm też czasem lubi płatać figle. Może ten cykl będzie dłuższy lub był bezowulacyjny?
 
A robisz z porannego moczu??
Organizm też czasem lubi płatać figle. Może ten cykl będzie dłuższy lub był bezowulacyjny?
Śluz płodny miałam 3-4 dni po planowanej owulacji według aplikacji i wtedy też próbowaliśmy się starać, liczyłam się z tym ze okres jak przyjdzie to może się spoznic ale max 4 dni a dzis jest juz 5.
Test zrobiłam wieczorem.
 
Śluz płodny miałam 3-4 dni po planowanej owulacji według aplikacji i wtedy też próbowaliśmy się starać, liczyłam się z tym ze okres jak przyjdzie to może się spoznic ale max 4 dni a dzis jest juz 5.
Test zrobiłam wieczorem.
Śluz płodny występuje nie bezpośrednio w owulację, ale nawet już kilka dni przed nią. Tak naprawdę owulację moglas mieć nie 3-4 dni później, a nawet 5-7 dni czy coś takiego. Zrób test z porannego moczu. Jak będzie negatywny to powtórz po 2-3 dniach. Jak dalej nic z tego, to pewnie akurat przyjdzie okres...
 
Śluz płodny miałam 3-4 dni po planowanej owulacji według aplikacji i wtedy też próbowaliśmy się starać, liczyłam się z tym ze okres jak przyjdzie to może się spoznic ale max 4 dni a dzis jest juz 5.
Test zrobiłam wieczorem.
a miałaś monitoring, że wiesz że była w ogóle ta owulacja? Kalendarzyk to tylko statystyka on nie wie kiedy masz mieć owulację... Teraz musisz czekać cierpliwie na rozwój sytuacji ale mogło jej nie być w ogóle albo się przesunęła 🙂 który to wasz cykl?
 
Do góry