reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test a ciąża ?

Dołączył(a)
9 Grudzień 2022
Postów
5
Cześć
Razem z partnerem zaczęliśmy się starać o dziadziusia - pierwszy cykl staran
Wczoraj miałam 26 dc i zrobiłam test (po owulacji ok 14 dc miałam ból prawego jajnika i podbrzusza - wcześniej tak nie było) ale niestety wyszedł negatywny
Do okresu mam 2-3 dni
Jest jeszcze szansa ze się udało czy raczej nie w tym cyklu?
 
reklama
Cześć
Razem z partnerem zaczęliśmy się starać o dziadziusia - pierwszy cykl staran
Wczoraj miałam 26 dc i zrobiłam test (po owulacji ok 14 dc miałam ból prawego jajnika i podbrzusza - wcześniej tak nie było) ale niestety wyszedł negatywny
Do okresu mam 2-3 dni
Jest jeszcze szansa ze się udało czy raczej nie w tym cyklu?
Bóle jajnika i podbrzusza nie świadczą o owulacji. Najlepiej zgłosić się do lekarza w cyklu by potwierdzić owulację, czy ona w ogóle występuje.
Oczywiście, że jest szansa. Nie wiesz kiedy dokładnie owulacja była, więc zrób betę albo test w dniu miesiączki o ile ta się nie pojawi
 
Bóle jajnika i podbrzusza nie świadczą o owulacji. Najlepiej zgłosić się do lekarza w cyklu by potwierdzić owulację, czy ona w ogóle występuje.
Oczywiście, że jest szansa. Nie wiesz kiedy dokładnie owulacja była, więc zrób betę albo test w dniu miesiączki o ile ta się nie pojawi
3 dni przed owulacja byłam u ginekologa i potwierdziła ze 14dc będzie
 
Do góry