reklama

Nie chce butli!!!

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez mama miniusia, 26 Lipiec 2006.

1. mama miniusia

mama miniusia Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dominik ma 14 miesiecy od jakiegos tygodnia ubzdural sobie,ze nie bedzie pic z butelki(przed snem zawsze dostawal mleko lub kaszke przez butelke)no i co z nim robic? ::) z kaszka w sumie to nie ma problemu,bo zawsze moge dac mu lyzeczka,ale z co mlekiem?pic z kubeczka nie potrafi,bo wszystko wylewa albo gryzie kubek,a przeciez mleczko pic musi.Pomozcie! moze tez macie,lub mialyscie taki problem ze swoim maluchem?

2. avocado2

avocado2 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Według mnie wcale nie musi pić mleczka :)
    Moja córka ma prawie 15 miesięcy i nie pije mleka już jakieś pół roku. Dostaje posiłki mleczne jak: kaszka, serek (danonek lub inny homogenizowany), owoce z jogurtem, a wieczorem cycusia.

3. reklama
  4. sylwia-lesiak

sylwia-lesiak Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moj maluch tez nie chcail pic butelka jak mila smoczek- zalozylam niekapka i sprawa rozwiazana!!!

5. gosia1118

gosia1118

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mozna przestać dawać mleko w ogóle albo na jakiś czas, metoda prób.

6. kasioonia

kasioonia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moja corka jest od 2 miesiaca na butli (teraz ma 5,5 miesiaca) i do wczoraj nie bylo problemu , wlasnie wczoraj jak sie obudzila rano przestala pic mleko przez smoczek, bardzo chetnie je zupki i deserki ze sloiczka , czyli lyzeczka, mleka raczej nie da sie lyzeczka podac:baffled: , nie chce juz nawet liczyc ile juz tego wylalam , bo za kazda proba robie jej nowe.dzisiaj na noc dalam jej kaszke ze sloiczka hippa pewnie przespi cala noc , ale rano bedzie pewnie wojna.nie wiem co robic czy przeczekac i moze znowu jej posmakuje, czy przestawic radykalnie na kaszki na mleku modyfikowanym,herbatke pije z butli i nie ma problemu,wiec nie jest to jakis wstret do butelki..................

Poleć forum