reklama

Nie chce butli!!!

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez mama miniusia, 26 Lipiec 2006.

1. mama miniusia

mama miniusia Zaciekawiona BB

Dominik ma 14 miesiecy od jakiegos tygodnia ubzdural sobie,ze nie bedzie pic z butelki(przed snem zawsze dostawal mleko lub kaszke przez butelke)no i co z nim robic? ::) z kaszka w sumie to nie ma problemu,bo zawsze moge dac mu lyzeczka,ale z co mlekiem?pic z kubeczka nie potrafi,bo wszystko wylewa albo gryzie kubek,a przeciez mleczko pic musi.Pomozcie! moze tez macie,lub mialyscie taki problem ze swoim maluchem?

2. avocado2

avocado2 Fanka BB :)

Według mnie wcale nie musi pić mleczka :)
    Moja córka ma prawie 15 miesięcy i nie pije mleka już jakieś pół roku. Dostaje posiłki mleczne jak: kaszka, serek (danonek lub inny homogenizowany), owoce z jogurtem, a wieczorem cycusia.

3. reklama
  4. sylwia-lesiak

sylwia-lesiak Fanka BB :)

Moj maluch tez nie chcail pic butelka jak mila smoczek- zalozylam niekapka i sprawa rozwiazana!!!

5. gosia1118

gosia1118 Początkująca w BB

mozna przestać dawać mleko w ogóle albo na jakiś czas, metoda prób.

6. kasioonia

kasioonia Początkująca w BB

moja corka jest od 2 miesiaca na butli (teraz ma 5,5 miesiaca) i do wczoraj nie bylo problemu , wlasnie wczoraj jak sie obudzila rano przestala pic mleko przez smoczek, bardzo chetnie je zupki i deserki ze sloiczka , czyli lyzeczka, mleka raczej nie da sie lyzeczka podac:baffled: , nie chce juz nawet liczyc ile juz tego wylalam , bo za kazda proba robie jej nowe.dzisiaj na noc dalam jej kaszke ze sloiczka hippa pewnie przespi cala noc , ale rano bedzie pewnie wojna.nie wiem co robic czy przeczekac i moze znowu jej posmakuje, czy przestawic radykalnie na kaszki na mleku modyfikowanym,herbatke pije z butli i nie ma problemu,wiec nie jest to jakis wstret do butelki..................

Poleć forum