reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nie wiem co i jak help!

Bdmama20, ja do pupy używam Sudocremu, do kąpieli J&J 3w1 na początku, potem Nivei, to zależy od dziecka, bo moja po Emolium dostała wysypki ;) Tak samo z pieluchami, musisz popróbować, które będą odpowiednie, dlatego nie warto robić zapasów. Mnie i Małej podeszły Rosmanowskie :) Polecam też całą serię Bambino, krem do buźki, oliwka :) super sprawa :)
Ja kąpałam już pierwszego dnia po przyjściu do domu, bo w szpitalu kąpały codziennie :) a urodziłam w grudniu. O spacerze powiedziały, pamiętaj tylko, że dziecku ubierasz o jedną warstwę ubrań więcej, niż sobie. I na początku nie chodź jak jest wilgotno, wietrznie, czy zwyczajnie lodowato ;) ale -5 to raczej teraz nie będzie ;)

I dziewczyny dobrze radzą, umów się z położną, wszystko wyjaśni.
 
reklama
Masz dobrze,bo rodzisz w miesiącu już prawie letnim,z dnia na dzień będzie pewnie coraz cieplej...sama wyczujesz kiedy jesteście gotowi pójść na spacer,daj sobie czas odpocząć,ogarnąć sytuację,bo takie wyjście na spacer to też na początku przeżycie:-)Dobrze dziewczyny piszą- pytaj o wszystko położną,niech pokaże w domku jak wykąpać,dbać o skórę,doradzi...w końcu od tego jest:-)Nie martw się,każda kobieta wie intuicyjnie co i jak,a w sytuacji podbramkowej-poradź się położnej,mamy lub innej doświadczonej mamuśki:-)Powodzenia!
 
Witam :)
Odwiedzam Was z prośbą o oddanie głosów na moją córeczkę która bierze udział w konkursie, głosy oddaje się codziennie raz dziennie ODDAJ GŁOS - z góry dziękuję :*
i pozdrawiam:happy:
 
ja do kapieli od poczatku uzywalam kosmetykow Johnnson and baby,do pupy sudocremu.na pierwszy spacer wyszlismy 2 dni po porodzie.Nadia urodzila sie 1 wrzesnia i pogoda byla piekna,zero wiatru,slonecznie,chociaz spacer trwal krotko chyba 15 minut tak na poczatek,potem stopniowo zwiekszalam czas spacerowania:)
 
O witaminach dla maluszka powie ci położna przy wyjściu ze szpitala, bo to zależy czy będziesz karmiła sama czy butelką. A są to zazwyczaj dwie witaminy K i D. Kosmetyków jest teraz bardzo dużo, wybierasz te które odpowiadają twoim finansom. Ja osobiście używałam mydełka w młynie z Nivea dla dzieci oczywiście. A szampon i oliwkę z Johnsona . Co do spacerów to zależy jaka pogoda. Jak jest ciepło to po 2-3 tygodniach można już wyjść.
 
Do góry