reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem co robić

Julcia5536

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
61
Cześć dziewczyny, co mam robić? Jestem ponad 7 miesięcy po cesarskim cięciu, od czasu porodu miałam już dwie miesiączki jedną od 26 do 31 sierpnia a drugą od 12 do 20 października, moje cykle są dość nie regularne bo ostatni cykl według mojego kalendarza trwał 47 dni, myślę, że to dlatego że karmię cały czas piersią. 19 października zdecydowałam się na pierwsze współżycie z moim partnerem, stosunku był przerywany i partner nie włożył swojego członka do końca, było to dosłownie parę ruchów. Teraz czuje dziwny dyskomfort w okolicach szwu, kłucie w jajnikach i w okolicach pępka, ale też dziwny dyskomfort w okolicach żołądka, mam też problem z wypróżnieniem sie, jakbym nie mogła wypróżnić się do końca. Czuję też zawroty głowy i duszności, ale to prawdopodobnie od tego, że mam zapalenie zatok, zastanawiam się czy to jakiś wirus czy jak, bo niby teraz panują, a od stosunku minęło 1,5 tygodnia czy też może zbliżająca się miesiączka bo według kalendarza powinna być za 10 dni. Co myślicie?
 
reklama
Do góry