reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nie wiem co sie dzieje

roztropna35

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Sierpień 2019
Postów
33
mam 35 lat. maz jest starszy o 21. mamy dwóch synów 7 lat i 12 lat. niedawnio zrobiłam test. wyszedł z bladą druga kreską. beta hcg ujemne. poszłam do lekarza, nie stwierdził ciąży. okres (niby okres) 7 dni wcześniej niz powinien byc i nietypowy, skąpy i jakis taki dziwny. lekarz nie podjął decyzji o rzadnym leczeniu. wiecie co, cghciałabym miec dziecko. boję się, że coś sie moze wydarzyc, bo mąż sporo starszy ode mnie, ale jak wyszedł test pozytywny to jednak się ucieszyłam. ale bałam też. milion róznych emocji. sama nie wiem co sądzić o tym teście i objawach... lekarz nie stwierdził nic niepokojącego. z organizmem wszystko ok. miała któras tak i okazało się ze jednak była w ciąży?
 
reklama
Rozwiązanie
A ja chciałabym być mama a jednocześnie mam tyle wątpliwości... Bo wiesz, różnica wieku między rodzeństwem. Chyba za dużo się nasluchalam ostatnio o tym że przecież po co mi kolejne dziecko. Wkurza mnie to że wszyscy oceniają to przez pryzmat wieku mojego męża. Bo niby wstyd....
Nie przejmuj się głupim gadaniem ja w grudniu wychodzę za mąż mam 42 lata a narzeczony 32 jestem już po wstępnych badaniach i planujemy dzidziusia.
Test mógł być uszkodzony. Jeśli beta hcg jest ujemne, to raczej ciąży nie ma.
Kiedy powinnaś dostać @? Jak się martwisz, to powtórz betę w dniu, w którym powinnaś dostać okres.

Jeśli wykonywałaś test a do do okresu miałaś powyżej 7 dni, to raczej nie ma szans, by pojawiła się wówczas druga kreska na teście z moczu.
 
Test albo był wadliwy ,albo ta 2 kreska pojawiła się później , jeśli miałaś krwawienie ,nie ważne czy lżejsze czy mocniejsze to trzeba to jako @ traktować ,czasem się zdarza że pojawi się wcześniej lub się spóźni
 
Wiecie co, mam mnóstwo wątpliwości z powodu wieku męża i swojego. Z drugiej strony kochamy się, mamy stabilna sytuację finansową... Jest tutaj jakąś mam w podobnym wieku? Czasem sobie myślę że za stara jestem już na mamę.
 
To mnie pocieszylas. Ostatnio sporo słyszę o tym że po co mi kolejne dziecko. Może to zegar biologiczny po prostu się odzywa. W sumie mam teraz już bardzo wygodnie. Dzieci są już większe i samodzielne. Ale ni cni eporadze na to że myśl o malenstwie mnie porusza.
 
reklama
reklama
Do góry