)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

nie wiem co sie dzieje

roztropna35

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
mam 35 lat. maz jest starszy o 21. mamy dwóch synów 7 lat i 12 lat. niedawnio zrobiłam test. wyszedł z bladą druga kreską. beta hcg ujemne. poszłam do lekarza, nie stwierdził ciąży. okres (niby okres) 7 dni wcześniej niz powinien byc i nietypowy, skąpy i jakis taki dziwny. lekarz nie podjął decyzji o rzadnym leczeniu. wiecie co, cghciałabym miec dziecko. boję się, że coś sie moze wydarzyc, bo mąż sporo starszy ode mnie, ale jak wyszedł test pozytywny to jednak się ucieszyłam. ale bałam też. milion róznych emocji. sama nie wiem co sądzić o tym teście i objawach... lekarz nie stwierdził nic niepokojącego. z organizmem wszystko ok. miała któras tak i okazało się ze jednak była w ciąży?

reklama

witch84

Fanka BB :)
Rozwiązania
62
Test mógł być uszkodzony. Jeśli beta hcg jest ujemne, to raczej ciąży nie ma.
Kiedy powinnaś dostać @? Jak się martwisz, to powtórz betę w dniu, w którym powinnaś dostać okres.

Jeśli wykonywałaś test a do do okresu miałaś powyżej 7 dni, to raczej nie ma szans, by pojawiła się wówczas druga kreska na teście z moczu.

Fado123

Rozwiązania
2
Test albo był wadliwy ,albo ta 2 kreska pojawiła się później , jeśli miałaś krwawienie ,nie ważne czy lżejsze czy mocniejsze to trzeba to jako @ traktować ,czasem się zdarza że pojawi się wcześniej lub się spóźni

roztropna35

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Wiecie co, mam mnóstwo wątpliwości z powodu wieku męża i swojego. Z drugiej strony kochamy się, mamy stabilna sytuację finansową... Jest tutaj jakąś mam w podobnym wieku? Czasem sobie myślę że za stara jestem już na mamę.

roztropna35

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
To mnie pocieszylas. Ostatnio sporo słyszę o tym że po co mi kolejne dziecko. Może to zegar biologiczny po prostu się odzywa. W sumie mam teraz już bardzo wygodnie. Dzieci są już większe i samodzielne. Ale ni cni eporadze na to że myśl o malenstwie mnie porusza.

Wiatraki

Rozwiązania
0
Wiecie co, mam mnóstwo wątpliwości z powodu wieku męża i swojego. Z drugiej strony kochamy się, mamy stabilna sytuację finansową... Jest tutaj jakąś mam w podobnym wieku? Czasem sobie myślę że za stara jestem już na mamę.
Omg, kolejna ZA stara... Ja też mam 35l. Opanujcie się babeczki :) zadna z nas nie jest za stara!

reklama

Fado123

Rozwiązania
2
Ha ha ha ,jeśli Ty i Twój mąż tego chcecie ,to ja nie widzę powodów ,żeby się na co czy kogokolwiek oglądać

roztropna35

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Czy on chce? Heh, sam nie wie. Jak się dowiedział że mogę być w ciąży to się ucieszył. On się po prostu boi że może coś mu się stać i nas zostawi. Mowi że gdyby tylko był młodszy to mielibyśmy jeszcze z trójkę

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry