reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nie wiem co sie dzieje

roztropna35

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
mam 35 lat. maz jest starszy o 21. mamy dwóch synów 7 lat i 12 lat. niedawnio zrobiłam test. wyszedł z bladą druga kreską. beta hcg ujemne. poszłam do lekarza, nie stwierdził ciąży. okres (niby okres) 7 dni wcześniej niz powinien byc i nietypowy, skąpy i jakis taki dziwny. lekarz nie podjął decyzji o rzadnym leczeniu. wiecie co, cghciałabym miec dziecko. boję się, że coś sie moze wydarzyc, bo mąż sporo starszy ode mnie, ale jak wyszedł test pozytywny to jednak się ucieszyłam. ale bałam też. milion róznych emocji. sama nie wiem co sądzić o tym teście i objawach... lekarz nie stwierdził nic niepokojącego. z organizmem wszystko ok. miała któras tak i okazało się ze jednak była w ciąży?

reklama

witch84

Fanka BB :)
Rozwiązania
65
Test mógł być uszkodzony. Jeśli beta hcg jest ujemne, to raczej ciąży nie ma.
Kiedy powinnaś dostać @? Jak się martwisz, to powtórz betę w dniu, w którym powinnaś dostać okres.

Jeśli wykonywałaś test a do do okresu miałaś powyżej 7 dni, to raczej nie ma szans, by pojawiła się wówczas druga kreska na teście z moczu.

Fado123

Rozwiązania
3
Test albo był wadliwy ,albo ta 2 kreska pojawiła się później , jeśli miałaś krwawienie ,nie ważne czy lżejsze czy mocniejsze to trzeba to jako @ traktować ,czasem się zdarza że pojawi się wcześniej lub się spóźni

roztropna35

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Wiecie co, mam mnóstwo wątpliwości z powodu wieku męża i swojego. Z drugiej strony kochamy się, mamy stabilna sytuację finansową... Jest tutaj jakąś mam w podobnym wieku? Czasem sobie myślę że za stara jestem już na mamę.

roztropna35

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
To mnie pocieszylas. Ostatnio sporo słyszę o tym że po co mi kolejne dziecko. Może to zegar biologiczny po prostu się odzywa. W sumie mam teraz już bardzo wygodnie. Dzieci są już większe i samodzielne. Ale ni cni eporadze na to że myśl o malenstwie mnie porusza.

Wiatraki

Rozwiązania
0
Wiecie co, mam mnóstwo wątpliwości z powodu wieku męża i swojego. Z drugiej strony kochamy się, mamy stabilna sytuację finansową... Jest tutaj jakąś mam w podobnym wieku? Czasem sobie myślę że za stara jestem już na mamę.
Omg, kolejna ZA stara... Ja też mam 35l. Opanujcie się babeczki :) zadna z nas nie jest za stara!

reklama

Fado123

Rozwiązania
3
Ha ha ha ,jeśli Ty i Twój mąż tego chcecie ,to ja nie widzę powodów ,żeby się na co czy kogokolwiek oglądać

roztropna35

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Czy on chce? Heh, sam nie wie. Jak się dowiedział że mogę być w ciąży to się ucieszył. On się po prostu boi że może coś mu się stać i nas zostawi. Mowi że gdyby tylko był młodszy to mielibyśmy jeszcze z trójkę

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Termin sie zbliza, a ja nie wiem co z macierzynskim i resztą Potrzebuję porady 39
Tygrysek1985 nie wiem co sie stalo /zamkniety temat Archiwum wrzesień 2012 1
karolina3105 Nie wiem już co myśleć - test owulacyjny Staramy się 5
mamuska3 Nie wiem czy to poronienie? Ciąża, poród, połóg 2
ammaa3 5 "ciąża?" i wcale więcej nie wiem Potrzebuję porady 18
D Nie wiem co myslec o tym ? Potrzebuję porady 3
KiniakB Czy to normalne? Nie wiem juz co robic! Potrzebuję porady 18
Pati1996_2 Jeszcze nie wiem, jaka jest szansa? Potrzebuję porady 10
Sylwia maybe baby Hej dziewczyny. Jeszcze nie wiem czy zaliczam się do waszego grona. Potrzebuję porady 17
J Nie wiem co robić Potrzebuję porady 5
C Nie wiem co myśleć Staramy się 69
Aśka 94 Nie wiem jak sobie poradzic ... Potrzebuję porady 11
G Nie wiem co robić Adopcja 0
M Nie wiem Potrzebuję porady 2
L Nie wiem czy zatrzymać dziecko. Potrzebuję porady 21
J W sumie to nie do końca wiem co zrobić z tym fartem... Potrzebuję porady 9
B Potrzebuję porady. Już nie wiem co mam myslec/robić. Potrzebuję porady 41
M Dziewyczyny pomóżcie proszę - nie wiem jak interpretować wyniki.... Ciąża, poród, połóg 2
R Nie wiem co myśleć Potrzebuję porady 2
T Nie wiem co myslec Ciąża, poród, połóg 1
D Sama nie wiem:( Potrzebuję porady 6
JoAnnA250694 Nie wiem jak odczytać ten test Potrzebuję porady 10
A Nie wiem czy to mozliwe Potrzebuję porady 6
Madziołek. Nie wiem co robić Relacje rodzinne 12
E Małżeństwo... Relacje rodzinne 14
I Czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 5
K Nie wiem co myśleć Potrzebuję porady 3
B Awaria urządzenia w biurze - nie wiem gdzie się zgłosić! Lublin 5
M Już nie wiem co mam zrobić, potrzebuje pomocy Relacje rodzinne 18
E Matka-Sama nie wiem co myśleć II cz postu Potrzebuję porady 5
F Ja już nie wiem.. :( Potrzebuję porady 6
K Staram się o dzieco,ale nie wiem czy mogę :-( Staramy się 0
C zostałam samotną mamą, nie wiem co robic , boję się. Potrzebuję porady 14
M Witam!!! Mój brat ze swoją narzeczoną dzisiaj stracili dziecko !!! Nie wiem co robić by Go pocieszyć !!! :c Potrzebuję porady 4
E Sama juz nie wiem.... Zwierzenia 5
D Nie wiem kto jest ojcem dziecka? Ciąża, poród, połóg 9
Cyntia85 Nie wiem czy wzięłam Acard.... Prośba o poradę. Ciąża, poród, połóg 6
E Nie wiem,jak rozumieć zachowanie męża... Rodzinne porady 5
MotylkowaOna nie wiem co myslec Ciąża, poród, połóg 31
E Gdy dziecko bije inne dzieci-juz nie wiem co robic.. Przedszkolaki 3
M Nie wiem co robić ! Archiwum Samodzielnych rodziców 10
M Nie wiem Relacje rodzinne 9
agawhite Ząbek bez szkliwa? sama nie wiem co Wcześniaki 5
xXxIzuLQaxXx Prosze o pomoc, chodzi o 3 miesieczne dziecko.. Juz nie wiem co myslec. Wyniki badań. Forum pediatryczne 23
782651653 Nie wiem co robic... :( - papierosy... Zdrowie 14
B nie wiem co i jak help! Ciąża, poród, połóg 14
konwalianka Brat/siostrzyczka dla lipcóweczka? Tak/nie/nie wiem? Dzieci urodzone w lipcu 2011 44
K Proszę o wsparcie, radę- ja nie wiem co robić :( Możesz pomóc...zobacz 57
MONINI18 Proszę o pomoc bo nie wiem do końca czy moglabym miec drugie dziecko... Porady prawnika 2
L Sama w ciąży, nie wiem co dalej :( Relacje rodzinne 8