reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedobór wolnego białka s

Paula919191

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Styczeń 2019
Postów
2 555
Witam,
Dwa miesiące po pierwszym poronieniu okazało się, że prawdopodobnie znów jestem w ciąży (beta z piątku 46mIU,powtórzę w poniedziałek). Odebrałam w piątek wynik wolnego białka s , który wskazuje na niedobór- wynik 57, norma 64-126. Jutro biegnę do ginekologa ale pytanie do Was, czy uważacie,że na podstawie tego jednego wyniku lekarz zalecił mi heparynę czy może być z tym problem? Do hematologa tak szybko się nie dostanę więc to moje pierwsza deska ratunku. I czy jest szansa na refundację na podstawie tego jednego wyniku?
 
reklama
@Paula919191 jeśli lekarz jest w miarę ogarnięty i zna Twoja historie to raczej nie powinno być problemu. Jeśli chodzi o refundację to zależy czy lekarz może wystawiać recepty na NFZ jeśli nie to może Wystosować odpowiedzi zaświadczenie do lekarza rodzinnego u mnie wyszła trombofilia i będę miała takie zaświadczenie do rodzinnego.
 
Do góry