reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedoczynność tarczycy a ciąża.

Fabianowa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
20 Sierpień 2019
Postów
111
Hej, jestem w 25 dniu cyklu, mam wszystkie możliwe objawy ciąży.
Bol brzucha, bol piersi, problem z węchem, katar, podwyższona temperaturę, jestem ciagle rozdrażniona, mam kremowe upławy w dużych ilościach i w ogóle czuje się dziwnie.
Zrobiłam trzy testy- wszystkie negatywne. Nawet cienia cienia cienia nie ma. Okres powinnam dostać w przyszłą sobotę, wiec czekam. Ale tak się zastanawiam, bo mam zdiagnozowana niedoczynnosc tarczycy, która jest wyregulowana, czy przypadkiem nie fałszuje to wyniku testu ciążowego. Wyczytałam na jednym forum ze czasami w takich przypadkach tak się zdarza iż test wychodzi negatywnie.
I tak zachodzę w głowę czy może faktycznie jestem w ciąży, czy mój mózg płata mi figle i sobie robi żarty ‍♀️
 
reklama
Twoje objawy ,wcale nie muszą o ciąży świadczyć ,są równie typowe dla @ ,nie pozostaję Ci nic jak czekać do @, bo testy z reguły tyle dni przed nie pokażą nic , a najgorzej się nakręcać ,później bardziej boli
 
Twoje objawy ,wcale nie muszą o ciąży świadczyć ,są równie typowe dla @ ,nie pozostaję Ci nic jak czekać do @, bo testy z reguły tyle dni przed nie pokażą nic , a najgorzej się nakręcać ,później bardziej boli
Jestem 3 dni przed okresem i robiłam test o czułości 6.3 wiec najbardziej czuły z możliwych dostępnych na rynku. Wiec nie za bardzo widzę żeby byl tu problem z tym ze za wcześnie. I tak mogą to być objawy @ tylko ze ja takich objawów nie mam odkąd zaczęłam mieć @. Wiec to nie jest normalny dla mnie cykl bo wszystko jest dosłownie na odwrót.
 
no to w takim razie ,polecam zrobienie bety ,ona wyjaśni wszystko
Niestety niemożliwe, mieszkam u UK, nie da się zrobić testów prywatnie, a do lekarza pierwszy termin ma środę 28 sierpnia wiec albo prędzej dostanę okres i się wyjaśni, albo test wyjdzie pozytywny bo będę 5 dni po terminie @
 
Ja mam niedoczynność tarczycy uregulowana i test ciążowy wyszedł mi pozytywny w 24dc A owulacje miałam w 13/14dc. Więc nie sądzę żeby tarczyca miała wpływ na wynik testu
 
Niestety niemożliwe, mieszkam u UK, nie da się zrobić testów prywatnie, a do lekarza pierwszy termin ma środę 28 sierpnia wiec albo prędzej dostanę okres i się wyjaśni, albo test wyjdzie pozytywny bo będę 5 dni po terminie @

Na usg będzie za wcześnie... Nie będzie nic widać 5 dni po terminie @
 
reklama
Do góry