reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowle boi się dziadków

Dołączył(a)
14 Luty 2021
Postów
7
Witam Mamusie tak jak w temacie mam problem z moim 7 miesiecznym synem. Mały boi się teściów. Problem polega ma tym że mają go pilnować jak wrócę do pracy. Fakt rzadko się widujemy teraz z nimi czy to może być przyczyną? Myślałam już żeby na trochę się tam przeprowadzić żeby się przyzwyczaił do nich i do nowego miejsca. Jak myślicie może to pomoc?
Pozdrawiam
 
reklama
Mój syn w tym wieku bał się wszystkich oprócz mnie i męża. Niestety nie pomogły częste wizyty np u moich rodziców czy teściowej. Przeszło dopiero jak młody miał ok 1,5 roku.
 
Myślę, że to mogłoby pomóc :) No i jeszcze trochę czasu jest, bo zapewne do 1 r.ż. A do tego czasu dziecku może się bardzo zmienić :)
Wiem ze jeszcze wiele się może zmienić. Chcem wcześniej go troszkę przyzwyczaić bo niestety będziemy też ciut wcześniej potrzebować ich pomocy w opiece nad maluchem. Czeka nas niedługo wykańczanie mieszkania a wiadomo jak to z małym dzieckiem. Mam nadzieję że częstsze i dłuższe kontakty z dziadkami pomogą i będzie z nimi chętnie przebywać. Bo na razie jest nie fajnie....
 
Mój synek na święta zrobił dramatyczną scenę płaczu na widok dziadka. Trzeba to chyba przeczekać :) Bo jak rozumiem wykluczasz, że dziecku dzieje się jakaś krzywda ze strony dziadków?
 
Do góry