reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowle nie chce pic mleka

Casablanca1234

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Lipiec 2019
Postów
522
Witajcie. Moja corka ma 9 miesiecy i od jakiegos czasu nie chce pic mlea. Pije tylko rano ze 170 a czasami wieczorem, ale pod warunkiem ze zmienie smoczek z kubeczka niekapka.
Chciałam sie was zapytac jaka moze byc przyczyna. Corka chętnie je jak ja karmie lyzeczką. Zauważyłam tez ze idą jedynki gorne, czy to byłoby powodem?
 
reklama
Rozwiązanie
Dziękuję. Trochę sie uspokoiłam. Naromiast od dwoch dni nie moze sie zalatwic pomimo picia sporej ilosci płynów. To kolejny problem mamy. Moze znacie jakies metody bo .masowanie brzuszka już nie pomaga.
Jak najbardziej powodem mogą być zęby jak również rozszerzenie diety. Im więcej ciekawszych posiłków tym mniej może maluch pić mleka. Najważniejsze żeby w razie takich wypadków uzupełniać właśnie nabiał typu jogurty, twarożek itp. jeśli to je równie chętnie to as tak mocno się nie przejmuj bo upodobania dzieci się zmieniają z tygodnia na tydzień i może wrócić jeszcze do mleka.
Przy ząbkowaniu smoczek może podrażniać jej dziaselka zwłaszcza że to jedynki więc dopasowuj się z metodą karmienia do sytuacji, możesz mleko podawać z normalnego kubka powolutku, z nekapka, z bidonu, łyżeczka itd.
 
Dziękuję. Trochę sie uspokoiłam. Naromiast od dwoch dni nie moze sie zalatwic pomimo picia sporej ilosci płynów. To kolejny problem mamy. Moze znacie jakies metody bo .masowanie brzuszka już nie pomaga.
 
Rozwiązanie
Do góry