reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy niemowle nie chce spać

Moja Martysia jak się budzi to nie zaśnie bez piersi... Nie jest głodna, bo właściwie tylko chwilę possie i przestaje ale dopóki nie dam to będzie płacz i krzyk 🤦🏻‍♀️😳
 
reklama
Dzień dobry przyłączam się jestem nowa ale mam wielki problem z moją córeczką ma 4,5 miesiąca od urodzenia nie chce spać w łóżeczku nie chce jezdzic w wozku nie chce spac jedyne co to zasypiała na rękach przez pierwsze 2 miesiące nie da jej się uspac normalnie a o odłożeniu nie ma mowy nie śpi przez dzien prawie wcale jedynie przy piersi 5 może 10 minut i tyle bardzo często placze śpi ze mną oczywiście przy piersi zasypia. Nie mam pojęcia. Żeby wyjść z nią na spacer musze najpierw chodzić z nią pół godziny na rekach dopiero do wozka ale i tak pospi może godzinę smoczka nie chce wcale w bujaku 3 minuty poleży i jest krzyk przy zmianie pampersy tak samo żeby ją ubrac to jest jak walka z wiatrakami pomóżcie
 
Dzień dobry przyłączam się jestem nowa ale mam wielki problem z moją córeczką ma 4,5 miesiąca od urodzenia nie chce spać w łóżeczku nie chce jezdzic w wozku nie chce spac jedyne co to zasypiała na rękach przez pierwsze 2 miesiące nie da jej się uspac normalnie a o odłożeniu nie ma mowy nie śpi przez dzien prawie wcale jedynie przy piersi 5 może 10 minut i tyle bardzo często placze śpi ze mną oczywiście przy piersi zasypia. Nie mam pojęcia. Żeby wyjść z nią na spacer musze najpierw chodzić z nią pół godziny na rekach dopiero do wozka ale i tak pospi może godzinę smoczka nie chce wcale w bujaku 3 minuty poleży i jest krzyk przy zmianie pampersy tak samo żeby ją ubrac to jest jak walka z wiatrakami pomóżcie

Spokojnie, przejdzie jej kiedyś
 
@magdaoliwka Byłaś u neurologa albo lekarza rehabilitacji? Miałam taki egzemplarz, nosiłam w chuście, spanie na mnie, ale jednocześnie była potrzebna rehabilitacja ruchowa. Podawalam też krople z laktaza. Nie pamiętam kiedy się polepszyło, ale te wrzaski w wózku trwały długo - na pewno na około 9 miesiecy było w miarę znosnie, już w spacerówce w pozycji siedzącej. W samochodzie niestety nadal nienawidzi jeździć a ma 1,5 roku.
 
reklama
Witam ostatnio byłam u pediatry i co do mojego wpisu odnośnie spania w dzien pediatra powiedział że to ząbkowanie. Rozumiem ząbkowanie ząbkowaniem ale tak jest od urodzenia jak była malutka to chociaż na rękach pospała ale teraz nic jej nie pomaga a widzę jak jest bardzo wymęczona spi przez cały dzień 10 do 15 minut wydaje mi się że jest to bardzo mało jak na 5,5 miesieczne dziecko. Dodam jeszcze że ostatnio walczyłam z silnymi zaparciami. Mój pediatra kazał rozszerzać diete już od 4 miesiąca marchewka,marchewka Pasternak itp.Nawet kazał podawać mieso. Dawałam jej tak po lyzeczce sloiczka różnego rodzaju nie codziennie bo gotowanego nie chciała wcale ale tylko gdy zaczęły się problemy z zaparciami odrazu przestalam musiałam aż podac jej mikrolax połowę i dopiero poszło doadam że mieszkam w szwajcari i tutaj mój pediatra tak mi kazał od 4 miesiąca tragedia teraz czekam do 6 miesiąca nawet 6,5 ponieważ mala nie siedzi z podparciem. Tak samo jest problem gdy chce puścić bączka widzę że jest to dla niej bolesne
 
Do góry