reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NIEOBECNOSC

o matko!!! to juz dzis..pierwsze "kwietniowe" dziecko...Magdaleona ciotki czekaja na fotki :)
 
reklama
Cześć dziewczyny!!!
Już jestem, dziś wyszłayśmy ze szpitala.
P.S. Mam nadzieję, że nie każecie mi się przenieść do Marcówek... ;)
Opis porodu na wątku Mój poród.
 
Oj czuję, że jeszcze takich mamuś kwietniowych, co to się pospieszą będzie więcej :)
 
Ważnym sygnałem będzie pierwsza zgłoszona tu niespodziewana nieobecność i pierwszy naturalny poród. Potem już będziemy się sypały po kolei.
 
reklama
Dziewczyki!
Moja nieobecność jest spodziewana jak wiecie! Jurto jadę już do szpitala i nie będę miała kontaktu z BB do powrotu. Mam nadzieję, że mój mąż napisze Wam parę słow już po porodzie, zebyście nie tkwiły w niepewności. Może skrobnie też parę słow wcześniej jak już będę znała termin? Powiem Wam, że wcale nie chcę jechać. Wolałabym zostać w domu i czekać na pierwsze objawy! Ale jak mus to mus! :( :mad: Gdybyście chciały wiedzieć coś bezpośrednio ode mnie to jak któraś chce to podam numer tel. kom. na priva.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że jak wrócę to już połowa kwietniówek będzie w domu ze swoimi dzieciaczkami!
Ola z Synusiem! Jeszcze 2w1! ;D
 
Do góry