reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci!

reklama
od czwartku mam dzieciaczki M, więc pewnie do kompa się nie dopcham a potem wyjeżdzam na tydzień do mamy i nie wiem czy brat mi "wykombinuje" net...
Cześć dziewczyny, melduję sie z powrotem... Dziekuje ze o mnie pamiętałyscie, tylko po co te zamartwianka na głównym- przeciez sumiennie meldowałam swoją nieobecność :)
Teraz siedzę pół soboty i próbuje was nadrobic- ale mam wielki mętlik w głowie po tygodniu ;/
Perla: udanej i niezbyt męczącej przeprowadzki!
 
Jedziemy z J. do Wloclawka, bede sie objadac caly weekend u tesciowej, pojawie sie wiec w niedziele wieczorem, a najpewniej w poniedzialek. Buzi
 
I ja się zgłaszam. Nie bedzie mnie do wtorku, jutro z eM wyjezdzamy pod warszawe na grilla ze znajomymi i wrocimy dopiero po weekendzie, jak juz te wszystkie załoby sie skonczą.
 
No tak jak ja mam troche czasu w weekend na forum to wszytscy gdzies wybywaja!!

Ale cóz odpoczywajcie i bawcie się dobrze!!
 
melduje, że jutro jadę do mamy odpocząć od wszystkiego-pojawię się pewnie w poniedziałek:-)
miłego weekendu kobietki!
 
reklama
fajnie macie z tymi wyjazdami, mnie już nosi też bym poweekendowała za miastem gdzieś :happy: Udanego weekenu życzę
 

Podobne tematy

Do góry