reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci!

reklama
Madzik, Atabe, Tiffi- udanych weekendów życzę.


Ja również melduję że weekendami będę mało, albo nie będzie mnie wogóle- ale same wiecie- albo M albo dzieciaczlo :)
 
JA Tylko na chwilkę dziewczyny, nie mam nawet czasu wejść na ogólny.
ALe chę wam powiedzieć ze pewnie nie uda mi się wejść do komp przez najbliżse dni bo dzieciM i nie wiem w co ręce znów włożyć :baffled:


WSZYSTKIM
życzę
UDANEGO WYPOCZYNKU W WEEKEND MAJOWY!!!!
 
Emih kochana wypoczywac powinnaś!

Ja równiez sie żegnam, jedziemy na tydzień do Zakopca wiec trzymajcie sie brzuchatki i uważajcie na siebie !!
 
udanych weekendow babeczki...

ja mam piatki luzne...i jak zasnelam ok 11 to wstalam przed chwilka...w weekend jak pogoda dopisze takze gdzies wyjedziemy ..jak nie to na bank tu wpadne;)
 
Ja przepraszam za nieobecnosc, i za to ze moze mnie nie byc tez teraz, ale moj laptopo ulegl wypadkowi. Spadł na podloge i niestety nie mam dostepu do swiata. Monitor jest kompletnie zniszczony, a to byl nasz jedyny komp, takze bede robila co w mojej mocy zeby tu wpadac, ale jest mi ciezko, ze wzgledu na brak łącznosci z wirtualnym swiatem wlasnie :-(
 
melduje, ze do 11 czerwca jestem bez netu..wyczerpoalam limit:O...tak intensywnie szukalam poscieli dla malego - hahaha...no i czekam na nowy miesiac...;/...
 
Ja również się melduję że netu mieć prawdopodobnie od jutra nie będę, bo przeprowadzka a podłączyć M mówi ze nie zdążymy przez weekend, więc najwcześniej pojawię się w przyszłym tyg...
Piszcie mi dziewczyny na priv wiadomości o naszych urodzonych dzieciaczkach do listy :)
Pozdrawiam was wszsystkie mocno i serdecznie
 
reklama
dziewczynki jutro lecimy na 15 dni do PL a moi rodzice nie maja neta, ale moze cos sie zalatwi! jak nie to melduje sie 24 sierpnia ;-)
 

Podobne tematy

Do góry