reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności :)

no właśnie Cynamonka...bo coś mi się zdawało że miałaś się spotkać z Inną w Rewalu... rzeczywiście szkoda że musiałaś tak szybko wracać. może uda Ci się to odbić...
 
reklama
Cynamonko wspolczujemy i przesylamy caluski dla Kubuska, oby jak najszybciej wracal do zdrowia.Moze ta goraczka od zabkow albo od nadmiaru wrazen???Wyobrazam sobie jak musials byc zla.Ale na pewno to sobie niedlugo jakos odbijesz:tak:



 
Informujemy, że możemy tu nie często zaglądać :-( Budowa trwa i sama w domu z Hanią muszę ugotować, uprać i posprzątać po 7 osobach (nie muszę dodawać, że nie kwapiących się do pomocy :wściekła/y:). Padam na twarz i tracę przytomność wieczorem a nie zasypiam. Na dodatek małej chyba idą górne zębiszcza.
I znowu muszę uciekać, bo czeka mnie sprzątanie po obiedzie. Buuu...
 
Nineczka współczuje ja to przerabiałam w zeszłe wakacje, obiadki zmywanie czasami kolacje jak długo pracowali, tylko że byłam w ciąży więc nie miałam roboty przy dziecku. Ale dasz rade trzymam kciuki:-)
 
Dziękuję a dobre słowo :tak:
Są i plusy takiej sytuacji - schudnę troszkę ;-) Żeby było tragiczniej niedługo mają zamiar nas nawiedzić ciotka z wujkiem. Ciotka dzieci nie ma ale wszystko wie najlepiej, gotuje najzdrowiej, sprząta najlepiej a jej mąż wygląda jak ... Kalisz :szok: :happy2: Ja się wyprowadzam!

 
reklama
hehe, Nineczka...jak ciocia wie i robi wszystko najlepiej to i pewnie pozmywa po obiedzie gigancie!!!!!
 
Do góry