reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

reklama
udanej zabawy!!!

ja urobiona po pachy bo jutro urodziny, kręgoslup mi siada bo młody już by tylko chodzić chciał a najlepiej biegać....
 
reklama
taaa i wypilam tez...ale dzis telefon sie nie urywa-moje dziecie ma dzis swieto ;-) kazdy pyta jak dojechalismy i kurna frak nic nie moge zrobic...a do kompa jeszcze ciezej dojsc!!!...ale jeszcze mnie czeka wypüad do sklepu....ja ocipieje...a deszcz leje..no i jeszcze to ciasto zrobic,udekorowac i przygotowac upominki dla dzieciakow...a mloda juz kolo mnie siedzi i szczeka i chce sie w psa bawic!!!!!!!!!!
 
Do góry