reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

reklama
Oj to tak jak i ja ale przez wakacje zaniechałam jazde we wrześniu planuje powrócic do stadniny:-D moze zleci jeszcze kilka kilo:-)
Pati my tez myslimy o koniach juz nawet mamy zalatwioną stajnie ale narazie mielismy zbyt dużo wydatków i to dopiero dalsza sprawa............
 
Dziewczyny JESTEM!!! Matko, ale się za Wami stęskniłam:szok:Obiecuję wszystko nadrobić - tak sukcesywnie...
Czujemy się super. Dzis wreszcie nocka w domku i może porządnie się wyśpię w dużym łózku (dzis prawie w ogóle nie spałam, bo przywieźli na noc 19 miesięcznego chłopczyka, który płakał i nie mógł zasnąć...). Miki na szyi (szyji:confused:) ma tylko plasterek, raz dziennie będziemy smarować maścią a w piatek do kontroli.

Napatrzyłam się w tym szpitalu... Maluchy poparzone przez kawę (skórka do przeszczepu), herbatę, upadki z rowerków, a jedna dziewczynka 2,5 letnia została wypchnięta przez balkon przez swoją 7 letnią kuzynkę (z ADHD) z drugiego piętra i ... nic jej sie nie stało! Po prostu masakra...

W końcu w domu...:-)
 
Kasia jak milo ze juz jestescie!!!!
Fakt szpitale to nie dobre miejsce...nie ma to jak w domku:-) Mikusiowi zyczymy oczywiscie duzooooooo zdrowka!!!!:-) a Tobie Kasia przydaloby sie solidne spanie:tak:
 
Super Kaiulka że już jesteście, Teraz duzo wypoczywajcie i zdrowka dla Mikusia :-)
 
Cieszymy się, ze już jest u was wszystko Ok- i wróciliście do nas- faktycznie szpitale najlepiej omijac wielkim łukiem:/....


ach posiedziałabym z Wami dłuzej ale czas zmykac do domku...niestety tu mam net tylko u rodziców..no wiec dzis już mówię DOBRANOC:)-
 
reklama
Kasiu super, ze jestescie juz w domu i ze Miki moze baraszkowac po wlasnych katach i wsrod wlasnych zabawek:-) Bardzo sie za Wami stesknilismy i musze powiedziec, ze podziwiam Twa obecnosc na forum - mimo nieprzespanej nocy jestes juz na 100% z nami:-)
A swoja droga to powinnas leniuchowac i odpoczywac (od nas tez troszeczke) bo jestes chyba w koncu na zasluzonym urlopie;-):-)! (ps.dopiero dzis dotarlam do maila:-()
 
Do góry