reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepotrzebne buble ........

Hahhaha ale się uśmiałam, deskorolka do wózka:-D:-D:-D:-D
z nocników się nie śmiejcie, Antos taki miał (ale w sumie i tak na niego nie siusiał bo od razu do kibelka chciał;-))
706153600
 
reklama
Co do profilowanych wanienek itp odradzam:tak: Najwygodniej dziecko myć samemu, łatwiej przewracać na brzuszek i plecki:tak:

W późniejszym etapie np Antos miał takie krzesełko:tak: przydało się kiedy jeszcze sam dobrze nie siedział, uwielbiał kąpiele i przynajmniej się nie przewracał:tak:

No ale nocniczki i takie krzesełka to w późniejszym etapie się kupuje:tak:
flipper_ev01.jpg
 
haha deskorolka super ,ciekwe czy to dla mamy czy dla starszego dziecka zeby nie bylo zazdrosne o malucha ktory sobie w wozeczku siedzi.Zobaczcie jak szybko mozna zarobic ,wystarczy troszke pomyslec i napewno sie jakis nowy wynalazek wymysli hahaha:-D.Musze pomyslec co mialam z malym ,a sie raczej nie sprawdzilo,dla mnie niewygodna byla wanienka z wkladka,myjka zakladana na reke.
 
Deskorolka do wózka MAMA BOARD jak LASCAL (713490431) - Aukcje internetowe Allegro
Deskorolka do wózka;-)
Ja to bym chciała,żeby wypowiedziały się doświadczone mamusie-co okazało się zbędne choć wydawało się niezbędne;-)

Wbrew pozorom tego typu dostawka do wózka bardzo dobrze się sprawdza przy drugim starszym dziecku. Tutaj praktycznie każdy rodzic z dwójką ma taką doczepkę. Jak starsze się zmęczy to po prostu staje na tym między wózkiem a rączką i jedzie. O ile mniej marudzenia, że nóżki bolą czy coś... :-)
 
Podbijam : )
Coś ktoś znalazł z bubli ?:) ja muszę sobie przypomnieć bo wiem, że coś poskupywałam :)
U Nas niepotrzebnym bublem na bank był przewijak, służył mi tylko jako stojak na prawnie do prasowania :)
 
Nessi to zaczęłaś :-D
U nas przewijak spoko - przydał się :tak:

dobrze że na karuzelę nie wydałam majątek, bo po 1 - nikłe zainteresowanie, po 2 - krótki termin używania :-D
materac piankowy (rozwalił się i wgniótł szybko) - ale był w zestawie z łóżeczkiem i dostałam go gratis ;-)

bubel - cienki ochraniacz na łóżeczko ;/ odwiązuje się, sznurki urywają, przesuwa się wiecznie i w ogóle wrrr no ale znów był w komplecie i nie kupowałam osobno...no cóż teraz jakoś to zniosę
tyle pamietam na razie
 
reklama
Podbijam : )
Coś ktoś znalazł z bubli ?:) ja muszę sobie przypomnieć bo wiem, że coś poskupywałam :)
U Nas niepotrzebnym bublem na bank był przewijak, służył mi tylko jako stojak na prawnie do prasowania :)

I ja sie pod tym podpisze:tak:dla mnie to tez bubel:-Dz corka nie mialam,teraz kupilam i zalowalam ale na szczescie juz sprzedalam;-)
Karuzela tez sie nie sprawdzila bo nie bylo zainteresowania ale to juz zalezy od dziecka:tak:Luuuzna ja widzialam jedank ze u was byla to niezla zabawka do tarmoszenia:-D:-D:-D
 
Do góry