reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta hcg i naly przyrost

Anonim2021

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Luty 2021
Postów
48
Hej dziewczyny
Mam bardzo niską bete 1 badanie 30.360 48h pozniej 43.600 w 31 dniu cyklu - z dokładnością do 3 miejsc po przecinku
Cykle regularne 28 dni
Dzieczyny czy któraś z was miala niska beta i maly przyrost i było wszytsko ok? Czy ktoś miał podobną historię?
 
Ostatnia edycja:
reklama
A dobrze dałaś przecinki ? Bo 30 tysięcy to bardzo dużo, chyba ze to miało być 30 a potem 43 ?
 
Właśnie też nie rozumiem. Jeżeli w tysiącach to jest to duży wynik zwłaszcza w 31dc
 
A w jakich jednostkach jest wynik? Myślę że to wynik 30 i 43 z dokładnością do 3 miejsca po przecinku. W moim laboratorium też miałam takie wyniki.
30 i 40 tyś to niemożliwy wynik w 31 dc przy Twojej długości cyklu, a 30 i 40 jak najbardziej.
 
Tak dokladnie z dokładnością do 3 miejsc po przecinku

Wynik bety 30 w 31 dc jest jak najbardziej prawdopodobny, natomiast niestety przyrost nie jest prawidłowy. Beta powinna podwajać się, albo wzrastać o conajmniej 66%. U Ciebie jest to 43%. Na tym etapie raczej nie wróży to dobrze :( . Mimo to, mam nadzieję że beta jednak u Ciebie się rozkręci i kolejne wyniki będą prawidłowe. Trzymam mocno kciuki i pozdrawiam serdecznie!
 
Wynik bety 30 w 31 dc jest jak najbardziej prawdopodobny, natomiast niestety przyrost nie jest prawidłowy. Beta powinna podwajać się, albo wzrastać o conajmniej 66%. U Ciebie jest to 43%. Na tym etapie raczej nie wróży to dobrze :( . Mimo to, mam nadzieję że beta jednak u Ciebie się rozkręci i kolejne wyniki będą prawidłowe. Trzymam mocno kciuki i pozdrawiam serdecznie!
 
Dziekuje, wiem właśnie ze przyrost jest niski, najpierw zestresowalam się niską betą a dzis jeszcze bardziej niskim wzrostem. No nic musze czekac
 
reklama
Zbyt wysoka beta, aż za ładnie przyrastająca też nie jest dobra. :( Myślałam, że to bliźniaki, a był zaśniad.


Mam nadzieję, że sytuacja u Ciebie rozwinie się tak, jak sobie życzysz. 😊
 
Do góry